ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czFotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

22.01.12 Fotky z ForPesácké školky a několik dalších novinek

Do naší fotogalerie jsem dnes dohrála momentky z naší psí školky, které pro vás připravil manžel Barbory Holcové. Děkujeme!
S Honzou jsme si opět trochu pohráli s webem, takže pokud máte zájem o pěkné psí známky, hledejte odkaz na hlavní stránce vpravo.
A připomínám, že tento týden bude poprvé výcvik základní poslušnosti i ve čtvrtek od 17,00 hodin pod umělým osvětlením.
Vaše Lenka

PS: A pok ...číst celé17.01.12 Úspěch na DogFriends FITMIN Cup 2012

V rámci prvního ročníku zimního poháru agility Dogfriends FITMIN Cup 2012, se v neděli 15. ledna 2012 v Ústí nad Labem konal v pořadí druhý závod této soutěžní série. Rozhodčím byla paní Alice Glöcknerová a za ForPes nastoupili čtyři soutěžící ve velikostní kategorii Small a jedna soutěžící v kategorii Large.
Největším úspěchem bylo 1. místo naší Evy Roušalové a její fenky Viky v kategorii Small ...číst celé11.01.12 Pro zájemce o zkoušky OVVR

Ve dnech od 30. června do 8. července 2012 se v Malešově koná výcvikový tábor, na kterém je pod záštitou Klubu retrievrů možné složit zkoušky OVVR a SZVP. V případě zájmu, prosím, kontaktujte již nyní Radku Štencelovou na e-mailu: stencelovaR@seznam.cz nebo na telefonu 724 705 494. Podrobnosti o akci naleznete na webových stránkách http://www.famousgold.com/
Vaše Lenka ...číst celé04.01.12 Agility Profiteam ForPes

Agilidičky trénující pod vedením Milana Jiráska a Martiny Jírové se na sklonku minulého roku rozhodli vstoupit do profesionálního světa agility. Arnošt Vojíř s Annie, Dana Vojířová s Fatty, Eva Roušalová s Viki, Alena Jentschová s Balů a Radka Schmiedová s Barneym získali výkonnostní průkazy a Klub agility České republiky se tak rozšířil o nové členy. Na oficiálních závodech agility budou běhat po ...číst celé01.01.12 Silvestrovský výlet na Doubravku

Když Vlaďka s panem Vaisem domlouvala procházku na hrad Doubravka s datem 31.12., myslela jsem, že to asi není dobrý nápad. BYL!
Nevím, kolik na Doubravku dorazilo lidí, ale z pejsků tam byli: Balů, Tali, Fatty, Anie, Ares, Čenda, Sára, Cheensee, Sheila, Baylene, Elza, Viki, Cora, Casey, Angeli, Darina, Ruby, Chanell, Adda, Hanny, Albert, Lukas, Art, Zoe, Jack Pip, Quenna, GouGou, Kira a paní Ho ...číst celé31.12.11 Jaký byl ForPesácký rok 2011?

Leden - měsíc výstavních úspěchů a malých Jeniváků
V soutěži TOP DOG 2010 se Lenka Folget Klímová se svým psem Champion For Fans Only KIAORA "Willy" plemene Bearded collie umístili na krásném 4. místě ve skupině FCI I. Na mezinárodní výstavě psů v německém Norimberku měla velký úspěch Dáša Prchalová s fenou groenendaela Domia Black Morion, kde v pracovní třídě získala tituly CAC, VDH, CACIB a na ...číst celé30.12.11 Video z vánočního coursingu

Na Štědrý den jsme ve Lhenicích na velikánské kopcovité louce postavili trať dlouhou 570m! Někteří začátečníci měli s délkou trati malinko problémy, ale těm zkušenějším nejspíš příště ještě pár desítek metrů přidáme. Horší to bylo s focením a natáčením, neboť kopečková louka není pro pořizování záznamů zrovna optimální. Ale pan Arnošt Vojíř si i s tímto problémem skvěle poradil a výsledné video je ...číst celé28.12.11 Silvestrovská Doubravka

Na poslední den roku 2011 jsme si pro vás připravili Silvestrovskou procházku na Doubravku s překvapením. Sraz je tuto sobotu, 31. prosince 2011, ve 13,00 hodin v Teplicích na Panorámě u tenisových kurtů. Děti, psy, foťáky, dalekohledy a dobrou náladu vezměte s sebou. Čeká vás prohlídka hradu Doubravka a přípitek do nového roku 2012!
Všichni jste zváni, těšíme se na vás!
Lenka a Vlaďka ...číst celé26.12.11 Vánoční Milešovka

"Naši psi rádi uvidí vaše psy"... takhle začínal e-mail Lenky Folget Klímové, kterým zvala své přátele na vánoční výšlap na Milešovku. To je ale bláznivý nápad, pomyslela jsem si a všem ForPesákům již dopředu oznámila, že na Štěpána budu lenošit, povalovat se a odpočívat. Nikam nejdu. A na Milešovku už vůbec!
Dopadlo to samozřejmě jinak. Do Milešova jsme s Jindrou dorazili úplně poslední, plných ...číst celé25.12.11 Jack Pip ForPes I.

Jack Russel Terier, který se sám dobrovolně přišel přihlásit k nám na cvičiště na výcvik základní poslušnosti (bohužel bez pánečka) se včera stal právoplatným členem občanského sdružení ForPes. Jack si zaběhl slavnostní coursingové kolo, byl pojmenován na Jacka Pipa ForPesa prvního a byla mu vylosována ta nejlepší psí panička na světě. Naše Vlaďka!
Oboum výhercům moc gratulujeme! ;-)
Vaše Lenka ...číst celéSpráva webu