ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Poděkování

Areál cvičiště ForPes nám k užívání poskytla společnost BONEKA spol. s r.o., výrobce umělé kožešiny a plyše značky BONEKAN® a BONEKAL®.
Společnost Boneka vyrábí a dodává pletené kožešiny a plyše pro průmysl oděvní, obuvnický a pro výrobu plyšových hraček. Mezi sortiment společnosti patří zejména technické kožešiny a plyše, kožešiny pro bytové použití (dekorativní materiály, přehozy a polštářky), kožešiny a plyše pro armádu, kožešiny a plyše pro oblast zdravotnictví (podložky proti proleženinám) a také konfekční výroba.
Více na http://www.boneka.eu.Velké poděkování patří obci Jeníkov, která již od roku 2010 ForPes podporuje formou poskytování dotace na pořízení krásných pohárů a medailí pro účastníky závodů ForPes Agility, které každoročně pořádáme v Oldřichově na fotbalovém hřišti v lesoparku. Děkujeme!
http://www.obecjenikov.eud.cz/Díky neinvestiční dotaci poskytnuté Ústeckým krajem a zároveň s finančním přispěním našeho spolku jsme v roce 2016 mohli pořídit nové, kvalitní a bezpečné překážky pro pejsky trénující sportovní kynologii, záchranářský výcvik a agility. Pro oblast sportovní kynologie jsme získali kompletní sestavu překážek, sestávající z vysoké a nízké kladiny, tří typů skokových překážek, včetně konstrukce pro jejich snadný přesun po cvičišti, a šesti velkých transportních zástěn pro figuranty. Dané překážky zajistí hladký průběh tréninků a umožní nám pořádání soutěží a zkoušek z výkonu. Dále jsme doplnili soubor překážek pro trénování psů upotřebitelných při vyhledávání zraněných či ztracených osob o záchranářskou houpačku s bytelnou konstrukcí a bezpečnostními prvky. Pořízením houpačky jsme získali ucelenou sestavu překážek pro záchranářský výcvik psů. Pro závodníky agility jsme opatřili zcela nový typ spirálového tunelu o délce 6 metrů, novou a stabilnější zónovou kladinu a lehce přenosné stupně vítězů, které využijeme při pořádání různých kynologických akcí.
V roce 2017 jsme prostřednictvím investiční dotace poskytnuté Ústeckým krajem mohli na cvičišti v Teplicích zrealizovat výměnu původního již nevyhovujícího skladovacího domku za krásný, nový a lépe zabezpečený kontejner.
Děkujeme Ústeckému kraji za poskytnutou podporu!Děkujeme Lence Vrzákové, majitelce reklamní agentury REFI, která navrhla, vyrobila a umístila reklamní samolepící folii s logy ForPes a Boneka na skladovací domek na našem cvičišti a která nám zajišťuje výšivky a potisky na reklamní předměty a sportovní oblečení.Správa webu