ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czFotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

07.10.11 Zónová překážka na agility

Velké poděkování za spoustu práce a dodaný materiál patří Jindrovi, mému tatínkovi panu Mojžíškovi a Lence Folget Klímové. Díky nim jsme v úterý odpoledne mohli na cvičišti ForPes nainstalovat poslední chybějící zónovou agility překážku - áčko. Zatěžkávající zkoušku provedla naše Kira a během dvou dnů si áčko vyzkoušeli všichni agipejsci. A šlo jim to dobře!
Děkujeme!
Lenka a Vlaďka ...číst celé01.10.11 Zářijový ForPes agility masakr ;-)

Náš úžasný závodní AgiForPesácký team v měsíci září zazářil! Eva, Dana, Radka a Arnošt se svými rychlými teriéry výrazně zasáhli do výsledků neoficiálních závodů agility! Přes menší počáteční neúspěch 3. září v Praze, kde získali v kategorii S mezi 2Oti startujícími tato umístění:
Eva a Viky agility 8, JUMP 15
Radka Bárny agility 13, JUMP 12
Arnošt a Annie agility 17, JUMP 11
Dana a Fa ...číst celé29.09.11 Šťastný výherce 2. místa

Pan Roman Jirků ze Zabrušan si ve čtvrtek odpoledne vyzvedl na cvičišti ForPes ceny za svou fotografii s názvem "Uprchlík", se kterou v konečném pořadí obsadil 2. místo ze 130 zaslaných fotografií soutěže "Letní pohoda". Na snímku je jeho 12ti letý Endy s výhrou. Pelíšek s tlapkami vyhrál v zeleném provedení, což na snímku není moc vidět. Z výrazu Endyho tváře však lze poznat, že se mu na něm leží ...číst celé28.09.11 ForPes pořádal zkoušky SKS TART

Dnes jsme na našem cvičišti úspěšně zvládli první zkoušky z výkonu podle zkušebního řádu Speciálního kynologického svazu TART. Posláním tohoto zkušebního řádu je přezkušování psů služebních a pracovních plemen v přirozených podmínkách, zaměřených na ostrahu majetku a ochranu osob.

Při absolvování zkoušek TART je zkouška ZMT výchozí zkouškou pro zkoušky všestranné, proto na tuto zkoušku nastoupi ...číst celé28.09.11 Předání cen za 4. a 5. místo

Při coursingovém tréninku zároveň také proběhlo předání cen naší psí fotosoutěže "Letní pohoda", kterou na 4. a 5. místě obsadila Magda Dzurková se svým černým kokršpanělem Yannym. Na snímku se Yanny tváří, že je s cenami spokojen :-)
Vaše Lenka ...číst celé25.09.11 Vzali jsme své pejsky k moři!

Celý týden jsme si užívali moře, slunce, tepla, dětí a pejsků a dnes ráno se vrátili zpět odpočatí, opálení a plní zážitků! Můžete se těšit na krátkou reportáž a pěkné fotografie.
Vaše Lenka
PS: na snímku paní Hollýková a já při nácviku vodní canisterapie :-) ...číst celé16.09.11 Helppes oslavuje deset let svého působení

Tuto sobotu, 17. září 2011, pořádá v pražském Motole občanské sdružení Helppes akci s názvem Super den 2011. Jedná se o veřejnou promoci letošních psích studentů, tj. asistenčních a vodících psů a jejich slavnostní předávání novým majitelům, lidem s postižením. Super den proběhne pod záštitou zástupce starosty Městské části Praha 5, JUDr. Petra Lachnita.

Občanské sdružení Helppes v letošním ro ...číst celé14.09.11 - XX. Mezinárodní mistrovství ČR v agility CACIAg

Klub agility České republiky ve spolupráci se Základní kynologickou organizací Žamberk pořádali ve dnech 9. až 11. září 2011 již XX. ročník Mezinárodního mistrovství ČR v agility CACIAg. Podmínku pro kvalifikaci na toto mistrovství splnil náš trenér, Milan Jirásek, který se nakonec v mistrovském běhu agility jednotlivců M umístil s Yum-Yum ze Shetlandů na super nejlepším 1. místě!!! Milan s Yum-Yu ...číst celé13.09.11 Psí sporty 05/2011

V posledním čísle časopisu Psí sporty, konkrétně na straně 11, je fotografie z letošního Ústeckého psího festivalu a na ní je náš ForPesácký Arnošt Vojíř se svou parsonkou Annie ze Šanovského parku přímo v akci, kdy předváděli běh agility. Oběma mediálním hvězdám gratulujeme a přejeme jim ještě spoustu dobrých a rychlých skoků!
Vaše Lenka
PS: A kdo ještě nemá předplatné Psích sportů a má zájem, ...číst celé10.09.11 Speciální cena pořadatele!

Po dlouhém zvažování jsem se rozhodla udělit ještě jednu cenu pro fotografii zařazenou do naší prázdninové psí fotosoutěže "LETNÍ POHODA". Tato cena je úplně speciální, stejně tak, jako je úplně "speciální" tento konkrétní snímek. Když jsem totiž otevírala přiložený soubor e-mailu, nahlas jsem se rozesmála. Tak takovou fotku opravdu nikdo neposlal. Teda vlastně ano, Honza z Meziboří :-)

Pár sl ...číst celéSpráva webu