ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

04.09.12 Velký úspěch v Lucembursku!

V uplynulém víkendu část ForPesáckého taemu ve složení Lenka Folget Klímová, Lukáš Folget a Kája Zimermanová a naše spřátelená duše Denisa Stejskalová vyrazili na Mezinárodní výstavu psů až do dalekého Lucemburska.
Lenka F. K. psí výlet ohodnotila takto: "Mise v Lucembursku byla splněna na 100%. Do Lucemburska jsme vezli z Čech tři úspěšné šampiony a všichni tři své kvality v silné konkurenci po ...číst celé02.09.12 ForPes Stezkou vlka

Na letošní 10. ročník mezinárodní dogtrekkingové akce Stezkou vlka v Jeseníkách vyrazili Jitka Zimermanová s Fidem na trať "krátkou" v délce 46 km a Jindra Knorr s Kirou na trať dlouhou 85 km. Fandili jsme jim ve složení Pavel a Anička Zimermanovi a já s paní Hollýkovou. Počasí tentokrát bylo úchvatné. Pohled ze stanu či z auta se dal komentovat pouze slovy klasika: chčije a chčije. Pokud by teplo ...číst celé29.08.12 Pes přes palubu!

Taly, Abby, Bony a Jack Pip ForPes I.. to všechno jsou další naši soutěžící o tu NEJ letní fotku. Pozor, blíží se konec soutěže a do fotogalerie budou nahrány všechny snímky, které dorazí na e-mailovou adresu soutez.forpes@seznam.cz do půlnoci 31. srpna 2012. Upozorňuji, že tyto fotografie budu nahrávat až v neděli 2. září večer, neboť na víkend odjíždím na "psí" akci na druhý konec naší vlasti :- ...číst celé27.08.12 ForPesBus Teplice-Houslice

Když za námi přišel Jakub Štýbr s "úžasným" nápadem, abychom na letošním Ústeckém psím festivalu hráli osvětově naučné, výchovně poučné a ještě k tomu zábavné divadlo, měla jsem dojem, že mu tento "výmysl" lehce rozmluvím a jeho nepředstavitelný požadavek jsem pustila z hlavy. Omyl! Opravdu jsme hráli!
Rodina Zimermanů malovala kulisy, Vlaďka pro Aničku ušila kostým pejska a mě nezbývalo nic jin ...číst celé26.08.12 Corinka složila zkoušku OVVR

Velká gratulace patří našim klientkám, paní Jitce Duchkové a její Corince, k dnešnímu úspěšnému složení zkoušky OVVR, neboli zkoušky Ověření vrozených vlastností retrieverů. Corinka je plemeno Nova scotia duck tolling retriever a je jí 14 měsíců. Blahopřejeme!
Lenka a Vlaďka

Fotky z akce zde:
http://1axa.rajce.idnes.cz/OVVR_26.8.2012/.cz/
...číst celé25.08.12 Dohráno 19 soutěžních snímků!

Za posledních pár dnů se nám pěkně zaplnil soutěžní e-mail soutez.forpes@seznam.cz a já dnes do fotogalerie dohrála všechny vaše zaslané snímky. Doufám, že se na mne nebudete zlobit pro to několika denní zpoždění, protože jsem pracovala, pracovala a pracovala (ale strašně ráda bych napsala, že jsem se jen tak válela u moře a lenošila :-).
Náš ForPes team, společně s kamarádem Alešem, se totiž vr ...číst celé19.08.12 Zprávy z

Ve dnech 11. a 12. srpna 2012 se v Poličce konala Klubová výstava vítězů německých ovčáků. Syn paní Hollýkové - Pharos z Jenive se umístil ve třídě dospívajících psů na krásném 6. místě. Majitelům do Znojma gratulujeme!
Dospívající psi - rozhodčí pan Jiří Kučera
VD1 - Ungo Suché Lazce - velmi dobrý 1., Vítěz třídy (Furbo von der Kleinen Ranch, Iris Suché Lazce)
VD2 - Ozzy Hartis Bohemia - vel ...číst celé14.08.12 Fotografie z Mistrovství ve flyballu

Díky Andree Soldánové a jejím krásným fotografiím se můžete podívat, jak v sobotu a v neděli probíhalo Místrovství BORDER COLLIE CLUB CZECH REPUBLIC ve flyballu. Na snímcích naleznete Jacka, Fida i Queenu a také Aničku, Káju, Pavla a Vlaďku. Se souhlasem autorky snímků zde uvádím odkaz na její fotogalerii:
http://andreasoldanova.rajce.idnes.cz/

Kompletní výsledky naleznete zde:
http://mrbcccz ...číst celé11.08.12 Fido, Jack a Queena na Mistrovství republiky!

Mistrovství BORDER COLLIE CLUB CZECH REPUBLIC ve FLYBALLU probíhá tento víkend na kynologickém cvičišti v Litoměřicích. Za ForPes, ovšem v dresu teamu Kosatky 1 nastoupí Fido s Pavlem Zimermanem a poprvé také Jack Pip ForPes I., náš prosincový nalezenec za Kosatky 3 s Aničkou Zimermanovou. Borderka Queena s Kájou Zimermanovou soutěží za družstvo CrazyBalls. Celkem je na turnaj přihlášeno 25 soutěž ...číst celé01.08.12 Milan Jirásek na European Open ve Švédsku!

Náš kamarád a trenér ForPesáckých agiliťáků, Milan Jirásek, se díky svým letošním běhům s šeltičkou A3Ch Yum-Yum ze Shetlandů "Džejmí" nominoval na Mistrovství Evropy 2012 ve švédském Kristianstadu, kam také ve dnech 27. až 29. července odjel. Celý ForPes přes víkend držel Milanovi s Džejmí všechny pěsti a všechny tlapky. A drželi jsme dobře!

Milan Jirásek a Džejmí po krásném umístění na 17. mí ...číst celéSpráva webu