19.06.14 Dovolená se psy ;-)

Kde? No, přece v Kolíně...
Jako každý rok i letos vás zveme na Pejskařskou dovolenou v termínu od 28. 6. do 12. 7. 2014 v ZKO Kolín - Borky.
POZOR - je možné se přihlásit na libovolnou délku pobytu!
Program: pod vedením zkušené výcvikářky příprava na zkoušky (poslušnost a stopy), svod, bonitaci, výstavy
Součástí pobytu jsou i zkoušky z výkonu podle zkušebního řádu Kynologické jednoty Brno - ...číst celé

16.06.14 Andyho, Barunky a Bedřichův putovní pohár

Pro letošní 2. ročník oficiálních závodů ForPes Agility jsme připravili "malé" překvapení v podobě putovních pohárů. Pro absolutního vítěze kategorie Small je připraven Andyho putovní pohár, na který přispěli pánečkové pejska plemene West highland white terrier, pro absolutního vítěze kategorie Medium je připraven Barunky putovní pohár, na který přispěli pánečkové fenky plemene Golden retriever a ...číst celé

09.06.14 Zkoušky NZŘ

V sobotu, 7. června 2014, se u nás na cvičišti konaly zkoušky z výkonu podle Národního zkušebního řádu. Rozhodčím byl pan Jiří Pružina, vedoucí zkoušek Barbora Knorrová, kladečem stop Romana Plívová a figuroval Jakub Klečka.
Nejšikovnější psí holčičkou dne byla černobílá Border Collie Moniky Panznerové, která i přes téměř tropické vedro zvesela splnila všechny obtížné cviky vrcholové zkoušky všes ...číst celé

02.06.14 Vytrvalostní zkoušky AD

V sobotu, 31. května 2014, v Liběchově u Mělníka pod dohledem rozhodčího, pana Miroslava Roškota, ForPesáci skládali vytrvalostní zkoušky AD. A úspěšně ;-)
Na start tratě dlouhé 20 km s maximálním časovým limitem tří hodin pro její absolvování se psem upoutaným na dostatečně dlouhém vodítku po pravé straně jízdního kola se postavila Vlaďka Kozárová s borderákem Gogouškem, Bára Knorrová s lajkou ...číst celé

29.05.14 Porta Bohemica Cup V.

O víkendu, 17. a 18. května 2014, se v nedalekých Píšťanech v areálu Marina Labe konal vyhlášený závod Porta Bohemica Cup, který pravidelně pořádá náš spřátelený klub Agility Pohoda. Rozhodčím byl pan Zdeněk Spolek a závodníci ForPes dopadli takto:

26.05.14 Zkoušky IPO

V sobotu, 24. května 2014, se u nás na cvičišti konaly zkoušky z výkonu podle Mezinárodního zkušebního řádu IPO. Rozhodčím byl pan Josef Prášil, vedoucí zkoušek Barbora Knorrová a figuroval Jakub Klečka. Pachové práce jsme se svými pejsky jeli splnit až na vrcholky Krušných hor a poslušnosti a obrany proběhly na cvičišti ForPes.
Kuriozitou těchto zkoušek byla paní Hollýková, která teprve ve svých ...číst celé

24.05.14 Flyballový nábor

Pokud máte vážný zájem o psí sport s názvem Flyball, tak neváhejte a přijďte v úterý 27. května v 17:30 hodin na cvičiště ForPes. Podrobnosti naleznete v sekci AKCE a podmínkou je nekonfliktní pes, který zvládá přivolání a je vášnivým aportérem.
Vaše Lenka ...číst celé

21.05.14 Máme MISTRA REPUBLIKY!!!!

V neděli, 11. května 2014, se v Opatovicích na Labem konal otevřený závod agility, jehož součástí bylo Mistrovství České republiky sheltií. Výkony posuzoval rakouský rozhodčí Hans Fried a výsledná umístění Milana Jiráska, našeho trenéra a závodníka OSA ForPes a Martiny Jírové, naší trenérky, byly exelentní. Milan se svojí sheltičkou Džejmí (A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů) získali titul MISTR REPUBLIK ...číst celé

14.05.14 OPSION 033 / 3+2 zkoušky

Na závod agility s tímto zvláštním názvem vyrazil v sobotu, 10. května 2014, jediný závodní team z OSY ForPes ve složení Arnošt Vojíř a Annie ze Šanovského parku. Závod probíhal ve sportovním areálu v Havlovicíh a rozhodčím byla Ing. Michaela Glossová.
Arnošt s Annie si vedli takto:
Apačova zkouška, kategorie SA3
Arnošt Vojíř a Annie ze Šanovského parku DIS
Cirdova zkouška, kategorie SA3
5 ...číst celé

10.05.14 May Cup

V neděli, 4. května 2014, se v Mladé Boleslavi na výstavišti Krásná Louka konal V. ročník májových závodů May Cup. Rozhodčí byla Ing. Michaela Glossová a ForPesáci se umístili takto: