ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

04.02.11 DUO CACIB Brno

Již tento víkend se v Brně na výstavišti koná prestižní Mezinárodní výstava psů.

I letošní rok přijede osobně šéfredaktor věhlasných anglických novin a ročenky OUR DOGS pan Vince Hogan. Přiveze s sebou anglické i světové kynologické časopisy, noviny, nejnovější ročenku Our dogs 2010, kynologickou literaturu, monografie plemen, DVD z výstav i pro chovatele, přihlášky na světové výstavy a spoustu ...číst celé01.02.11 Nedělní cvičení

V neděli nám při výcviku krásně svítilo sluníčko, takže se po dlouhé době zase dalo pořídit pár momentek. Ve fotogalerii jsou snímky ze Školky pro štěňátka a také z nácviku obran.
Ve školičce jsme s pejsky vyzkoušeli skoro všechny překážky, učili jsme se správný postup při zdolávání skoku vysokého přes jedno prkno a do plechového tunelu štěňatům naházeli spoustu pamlsků :-)
Na obranách si pejsk ...číst celé24.01.11 Jeniváčci jsou na světě!!!

První fotky jsou ve fotogalerii...

Holly v neděli, 23. ledna 2011, porodila 4 kluky a překvapení! Přestože rentgeny v pondělí ukázaly 4 hlavičky a 4 páteře, kdesi v bříšku měla Holly schovanou holčičku! Štěňátka pijou, porod byl fyziologický, ale na veterině!
09,40 - pes PSYCHO z Jenive - modrý 500g
11,33 - pes PACKO z Jenive - žlutý 480g
12,33 - pes PORTH z Jenive - hnědý 540g - prdelkou
...číst celé20.01.11 Co je u nás nového?

Kromě úmorného čekání na porod paní Hollýkové, která si nejspíše myslí, že je pojištěncem VZP a "vyžaduje" veškerá předporodní vyšetření, se pořád pracuje na zkvalitnění webu i činnosti ForPes.
Minulý týden proběhla 2. členská schůze, kde byla zvolena Revizní komise a schváleny zpráva o hospodaření a zpráva o činnosti roku 2010 a rozpočet na rok 2011. Bylo také odhlasováno, že občanské sdružení F ...číst celé16.01.11 Sobotní a nedělní školka pro štěňátka

Přestože jsem měla velké obavy, jak bude po rychlém tání sněhu vypadat naše cvičiště, nakonec ani tolik bláta nebylo a pejskové po výcviku byli vcelku čistí a sušší. Oba dva dny jsme se ve školce pro štěňátka věnovali zejména překážkám. Pro některé psí uličníky to bylo úplně poprvé, kdy si mohli vyzkoušet, jak se probíhá rourou, houpá na houpačce nebo jak se na svět dívá z výšky kladiny. Ve fotoga ...číst celé14.01.11 Vylepšujeme se... ;-)

Tentokrát přišla na řadu sekce "AKCE", kterou pro vás připravujeme v přehlednější verzi. Úprava do nové konečné podoby bude trvat asi tak týden. Odkaz AKCE je a bude stále funkční, údaje a provedené změny se budou postupně doplňovat "za provozu".

Dále se až do odvolání MĚNÍ čas výcviku Kurzu základní poslušnosti Z NEDĚLE OD 10,00 HOD NA NEDĚLI OD 11,15 HOD!!!
Vaše Lenka ...číst celé10.01.11 Pravděpodobně jsi pes...

Když dokážeš být milý a přátelský bez ohledu na své bolesti a trápení,
když se dokážeš udržet a neobtěžuješ okolí stížnostmi na své problémy,
když dokážeš denně jíst s vděčností stále tutéž stravu,
když dokážeš pochopit, že tví milovaní jsou příliš zaneprázdněni, aby ti mohli věnovat svůj čas,
když dokážeš prominout, že ti lidé přičítají věci, které se pokazily bez jakéhokoliv tvého přičinění ...číst celé06.01.11 Našel se pejsek!

4. prosince byla v Ústí nad Labem nalezena kříženka jack russela, stará asi tak 2 roky. Fena je milé, kontaktní povahy, má raději ženy, venku může chodit na volno - umí dobře povel ke mě a fuj. K ostatním psů je nekonfliktní, ale pravděpodobně žila v domáctnosti jako jediný pes. Pokud jí znáte, prosím, ozvěte se. Fena nemusí být pouze z Ústí, ale mohla přijít i směrem od Teplic či Litoměřic.

Fe ...číst celé02.01.11 První cvičení v roce 2011

Dneska jsme na cvičišti měli vzácnou návštěvu. Navštívili nás "Jeniváci", Honza a Iveta Hradeckých, majitelé chovatelské stanice super ovčáků (všímněte si, prosím, toho nepatrného rozdílu v pojmenování plemene ;-) a hlavně oba dva mistři v oblasti sportovní kynologie. Zablbli jsme si s čoklíkama (jak vždycky říká Iveta), pořídili pár snímků, probrali jak Holly roste bříško (pro neznalé - moje štěň ...číst celé29.12.10 Práce na webu pokračují...

...tentokrát díky Honzovi od dobrmana Gormana.
Zelený trávník nahradily sněhové vločky a zbytek úprav se týká stránek chovatelské stanice Z Pegironu.
A za mě se musím přiznat k pořádnému průšvihu. Až teď jsem si všimla, že jsem do členů ForPes zapomněla přidat naší kamarádku, vedoucí kynologického kroužku a majitelku psího salónu HAFI, Ivanku Hanouskovou!
Náprava bude zjednána a Ivance se omlou ...číst celéSpráva webu