ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czFotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

11.12.11 Fotky z nácviku OVVR

Sobotní praktický seminář s paní Janou Svobodovou svým fotoaparátem zachytil pan Ladislav Vais a pořízené snímky jsou již nahrány v naší ForPesácké fotogalerii. Podle ohlasů se ukázka nácviku aportu na zkoušky OVVR (Ověření vrozených vlastností retrieverů) líbila a já své kamarádce Janě a její Kačence moc děkuji!
Vaše Lenka ...číst celé05.12.11 Fotky ze psí školky

Pan Ladislav Vais nám opět pořídil pár hezkých momentek z výcviku štěňat. Za fotografie moc děkujeme!
Vaše Lenka ...číst celé23.11.11 Pes přítel člověka

Vážení předsedové... tak začíná dopis, který jsem včera obdržela od vedoucí organizačního týmu soutěže o Nejoblíbenější Základní kynologickou organizaci (ZKO), paní Jany Kulískové. A protože mediálním partnerem této akce je časopis Pes přítel člověka, byly v obálce také dvě poslední vydání tohoto měsíčníku. Přiznám se, že tohle mne opravdu potěšilo. Na "Psovi" jsem vyrůstala, coby malá jsem si z n ...číst celé21.11.11 Na překážkách

Při nedělním výcviku základní poslušnosti nám pan Zdeněk Klír pořídil několik zajímavých momentek z nácviku zdolávání kynologických překážek. Podívat se na ně můžete v naší fotogalerii a pro úplnost dodávam, že na fotkách jsou pejskové ze skupiny, která cvičila s Vlaďkou. Za snímky moc děkujeme!
Vaše Lenka ...číst celé19.11.11 Co pro vás chystáme nového

Velkou novinkou je coursingový naviják, kladky a střapec. U nás doma už se vše dolaďuje a brzy vyrazíme na první zkušební běh. Jen ty z vás, co se těšili na brzké volné tréninky nejspíše zklamu, protože v první řadě se musíme my, ForPesáci, perfektně naučit ovládat naviják a zvládat různé nástrahy coursingové tratě tak, aby byla zajištěna veškerá bezpečnost všech účastníků, pejsků i lidí. Není to ...číst celé17.11.11 Další zkoušky složeny

Na cvičišti Základní kynologické organizace Teplice se dnes konaly zkoušky podle mezinárodního zkušebního řádu IPO. Z ForPesáků na zkoušku doprovodného psa BH vyrazili Vlaďka s Queenou (Dancing Queen of Borders Sweetwood) a Petr Rezek s Coffee Finta-Star. A oba úspěšně! Gratulujeme!
Vaše Lenka ...číst celé12.11.11 ForPes pořádal zkoušky NZŘ

Dnes jsme pod záštitou Základní kynologické organizace Oldřichov pořádali zkoušky z výkonu podle Národního zkušebního řádu. Figuroval Jakub Klečka a rozhodčím byl pan Josef Prášil. Stopu šlapal Pavel Zimerman a já se zhostila funkce vedoucí zkoušek. Velké poděkování patří Jitce Zimermanové za přípravu výborného jídla.
Zkoušku ZZO splnili Háta s Lenkou Sedláčkovou, Heidi z Pegironu s Janou Rybíno ...číst celé07.11.11 Záchranářské zkoušky RH-E dle IPO-R

Včera, v neděli 6. listopadu 2011, pod záštitou ZKO Oldřichov nastoupilo šest statečných ForPesáků a dvě spřátelené psovodky k prověření dovedností pejsků podle Mezinárodního zkušebního řádu IPO-R. Tento řád je oficiálním předpisem kynologů z celého světa sdružených v mezinárodní organizaci pro záchranné psy IRO. Na základě dohody z roku 1993 uzavřené mezi Svazem záchranných brigád kynologů České ...číst celé03.11.11 Fotky ze srpnového tréninku

Do fotogalerie jsem dnes dohrála nalezené momentky z Oldřichovského tréninku obran s figurantem Tomášem Taubnerem. Na snímcích s datem 13. srpna 2011 naleznete Petrovu erdelku Coffee, Míly dobrmana Gorryho, mojí paní Hollýkovou a její miminko - malého Jeniváka Portha. Jedna fotka je špatně natočená, ale ať dělám, co dělám, správnému postavení neustále vzdoruje :-)
Vaše Lenka ...číst celé01.11.11 Trénink na plošné vyhledávání

Na poslední trénink plošného vyhledání na zkoušky ZPŮSOBILOSTI ZÁCHRANNÉHO PSA RHE podle Mezinárodního zkušebního řádu IPO-R jsme se sešli v sobotu ráno, 29. října 2011, v Oldřichovském lese. Zraněnou či ztracenou osobu představoval Jakub Klečka a náramně si to užíval. Podzimní momentky z "osy postupu" si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.
V nepřehledném terénu o ploše více jak 5000m2 musí pe ...číst celéSpráva webu