ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czFotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

15.09.13 ForPes je o jeden den světovější ;-)

Zprávy ze světa: Nečekaný incident narušil předvolební mítink německé kancléřky Angely Merkelové v Drážďanech. Političku se rozhodl exkluzivně vyfotografovat 23letý mladík, který chtěl snímky pořídit z bezprostřední blízkosti pomocí malého bezpilotního letounu (dronu). Chvilky zděšení si při nedělním mítinku prožil především německý ministr obrany Thomas de Maizière, který stál na stejném p ...číst celé09.09.13 Branný závod s ForDuchem!

Pozor, pozor, na vědomí se dává, že byly ústředním výborem ForDuchovského závodu odsouhlaseny a vyvěšeny propozice letošního 2. ročníku!
Neváhejte s přihláškami, počet startujících je omezen na 35 teamů!
...a co vás 21. září od 15:00 hodin čeká?
Průlez látkovým tunelem, Hod granátem na cíl, Plížení oslepeného psovoda, Střelba ze vzduchovky na panáčky, Prkénkový slalom, Odběr moči, Sběr psích... ...číst celé07.09.13 SUPERDEN v HELPPES!!!

Dnes, v sobotu 7. září od 10:30 do 17:00 hodin se v Praze na cvičišti Helppes (Plzeňská ul. naproti hotelu Golf, Praha - Motol) koná Promoce psích studentů - předávání asistenčních psů novým páníčkům s tělesným postižením!
Pokud ještě nevíte, co s načatou sobotou, určitě se nenechte přemlouvat a vyražte na tuto ojedinělou akci. A jestli chcete vzít svého pejska s sebou, nezapomeňte jeho očkovací ...číst celé26.08.13 Skončili jsme čtvrtí!

Po týdnu jsem se konečně dopídila k oficiálním výsledkům Mistrovství republiky BORDER COLLIE CLUB CZECH REPUBLIC ve flyballu. Naše družstvo ForPes Pohoda startující ve 3. divizi dopadlo takto:
Výsledek Round Robin
1. Kosatky 1
2. Crazy Balls II.
3. The Rebels III
4. ForPes Pohoda
5. ORCA TRMICE 1
6. Black Pirates

Výsledek Double Elimination Bo5
1. Kosatky 1
2. The Rebels III
3. Cra ...číst celé19.08.13 A můžeme se klouzat...

Uplynulý víkend byl na cvičišti ForPes ve znamení práce. Kopalo se, řezalo se, betonovalo se, natíralo se, hrabalo se, vyrovnávalo se a nakonec se i klouzalo. Díky Alešovi, Jirkovi a Zdeňkovi nám v dětském koutku přibyla krásná dřevěná konstrukce s červenou skluzavkou s pořádným sešupem :-)Poděkování patří i dalším, kteří již od pátku průběžně pomáhali a docílili toho, že se do nedělního odpoledne ...číst celé14.08.13 Mistrovství BCCCZ ve Flyballu

Nadcházející víkend bude opět ve znamení Flyballu. Naše družstvo ForPes Pohoda vyráží tentokrát do Terezínské kotliny na cvičiště ZKO Litoměřice, kde se ve 3. divizi utká s dalšími teamy. Mezní čas je nastaven na 19,00s, rozhodčím bude pan Jiří Kříž a v sobotu se poběží Round Robin 5x3, v neděli Double Elimination Bo5.
Soupeři ve 3. divizi s dosaženými časy jsou:
CrazyBalls II. 20,00s
ForPes Po ...číst celé11.08.13 Další zkoušky za námi :-)

V sobotu, 10. srpna 2013, před rozhodčího, pana Bc. Viléma Babičku, nastoupilo ke zkouškám z výkonu podle Národního zkušebního řádu celkem pět pejsků vedených čtyřmi psovody. Vedoucím zkoušek byla Bára Knorrová, která tak měla svojí premiéru, a figurantem a kladečem stop byl Jakub Klečka.
Opravdu velikánskou radost jsme s Vlaďkou tentokrát měly z Jiřího Bayera a jeho černého groenendaela Edika ( ...číst celé09.08.13 Na Gaučáku na 3. místě!

Součástí Ústeckého psího festivalu je i závod o nejlepšího aktivního gaučového psa. Jeho smyslem je ukázat divákům, že sportovat se dá opravdu s každým psem a cílem je změnit život aspoň jednoho klasického „gaučáka“!
V kategorii Small se na startovní čáru postavilo celkem 17 pejsků z řad yorkšírů, kníračů, bišonků, jezevčíků a dalších malých plemen a do kvalifikace jich postoupilo 13 ...číst celé06.08.13 Trojzkoušky agility - výsledky

V sobotu, 3. srpna 2013, se na Ústeckém psím festivale konaly trojzkoušky agility. Rozhodčí byla Michaela Glossová a naši ForPesáčtí závodníci se opět dobře umístili!

Zkouška 2 LA1
3.místo Lenka Sedláčková a Háta
Zkouška 3 LA1
3.místo Lenka Sedláčková a Háta
7.místo Barbora Loutocká a Arthur

Zkouška 3 LA2
4.místo Alena Jentschová a Balů

Zkouška 1 LA3
1.místo Martina Jírová a Bree C ...číst celé31.07.13 Horké IPO

V sobotu, 27. července 2013, se na cvičišti ForPes za vydatného horka konaly zkoušky podle Mezinárodního zkušebního řádu IPO. Rozhodčí byla paní Eva Karvánková a figuroval Jakub Klečka. Vedoucí zkoušek byla opět osvědčená Jitka Zimermanová, která také obstarala výborné občerstvení. Celkem nastoupilo 6 psovodů se 7 psy a z toho 6 pejsků zkoušku splnilo. Celočerná ovčanda Heidi z Pegironu dokonce na ...číst celéSpráva webu