ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

15.09.10 Poděkování Obci Jeníkov

Velké poděkování za všechny pejsky, členy i klienty občanského sdružení ForPes patří starostovi obce Jeníkov, panu Liboru Grohovi, a dále všem členům zastupitelstva obce Jeníkov, kteří vyhověli naší žádosti a poskytli nám finanční příspěvek ve výši 10 000,- Kč na zakoupení profesionálních překážek splňujících normativy FCI.
Za celou poskytnutou částku byla zakoupena kladina a ještě trochu peněz ...číst celé10.09.10 Co pro vás chystáme...

Včera jsme na cvičiště přivezli flyballový shoot, takže se můžete začít těšit na akci "Flyball na ForPes". Za jeho výrobu moc a moc děkujeme Mílovi a Lence!! Příští týden ve středu, 15. září, vyzvedáváme v Mimoni kladinu a houpačku na agility a odpoledne pro vás chystáme překvapení, od 17,00 hodin socializační hodinku pro malá a společenská plemena! V pondělí 20. září proběhne první informativní s ...číst celé07.09.10 Piškotový dárek :-)

Na dnešní cvičení přijeli Bára s Archibaldem a s Radkem s plnou náručí piškotů! ForPes, zapomnětlivý páníci, pejskové i děti tak dostali dárek v podobě patnácti velkých pytlíků plných piškotů. Byla toho plná krabice! Báro a Radku děkujeme!
Lenka a Vlaďka ...číst celé05.09.10 Nedělní kurzy a socializace

Dnešním prosluněným cvičením jsme Vás provázely tři, Lenka, Ivana a Vlaďka. Kamarádku Ivanu jsme o trenérskou výpomoc poprosily hned ze dvou důvodů. Tím prvním byly po ránu konané zkoušky z výkonu na cvičišti v Řetenicích, kde Vlaďka na známku "výborně" složila zkoušku základní ovladatelnosti s borderákem Dagem našeho trenéra na agility. Druhým důvodem byla skutečnost, že trenérka Ivana povede ná ...číst celé22.08.10 Dnešní bábovkové kurzy

Na dnešní dopoledne jsme dostali sponzorský dar od kamarádky Irči v podobě dvou výborných ořechových bábovek. Jak jste téměř všichni zjistili, byly opravdu vynikající! Děkujeme!
V kurzu základní poslušnosti jsme s Vlaďkou nechaly pejsky proběhnout a pak si je rozdělily do dvou skupin. Nováčci měli mírnější formu cvičení se mnou a staré ostřílené mazáky si vzala na starost Vlaďka.
Při kynologické ...číst celé15.08.10 Kurz základní poslušnosti

Z dnešních kurzů pořídili fotky Bára, Petr a Katka. A protože Vlaďka pobývala na flyballových závodech, kde jejich družstvo nakonec skončilo na 4. místě, a Jindra s Kirou vyrazili na závody kajutových lodí, kde získali 3.místo, tak jsem dnes pejsky na cvičišti proháněla sama. Nacvičovali jsme přivolání a slušné chování v přítomnosti ostatních pejsků. Na překážkách to všem šlo hladce a v oblíbenost ...číst celé11.08.10 Školka pro štěňátka

Na dnešní "školce" se pejskové učili, jak rychle přiběhnout ke svému páníkovi a cestou se neztratit. Cvičitelka Vlaďka každému trpělivě vysvětlovala, co je pro štěňátko důležité a jak docílit toho, aby pejsek své páníky poslouchal. Veronika pořídila pár snímků, tak se můžete na ty malé nezbedy podívat. Na cvičišti se proháněli Arthur, Daisy, Fido, Sakura a malá slečna Parsonová :-)
Vaše Lenka ...číst celé10.08.10 Mistrovství BCCCZ ve flyballu

Otevřené mistrovství Border Collie Clubu České republiky (BCCCZ) se konalo 8. srpna 2010 v areálu cvičiště Kynologického klubu Zetor. Jednalo se o flyballový turnaj družstev, který nebyl vyhrazen pouze pro border collie, ale byl přístupný všem psím plemenům. Závodilo se podle platných Pravidel flyballu v ČR, která jsou veřejně přístupná ke stažení na adrese http://www.flyball.cz/
Turnaj byl souč ...číst celé08.08.10 Nedělní cvičení

Na dopolední hodině se nás sešlo celkem dost. Pejsky jsme nejprve nechali proběhnout a pak jsme se vrhli na cvičení. V socializačním kolečku k žádné kolizi nedošlo a při samotném cvičení se to pejskům tak líbilo, že jsme je nemohli odtrhnout od překážek :-) Malému Bunnymu (jorkšírský teriér) se moc líbila naše psí houpačka a ostatní prolézali tunelem i když nemuseli.
Předpolední hodina kynologic ...číst celé29.07.10 Výroba překážek a zařízení

Pořád a pořád se pracuje....
Zvláštní poděkování za přivezený a nezištně darovaný materiál patří:
Petrovi za prkna,
Pepovi za tři sudy,
Evženovi za dřevěné trámky,
Šárce a Pavlovi za prkna,
Lence za hřebíky,
Ivaně a Tomášovi za velká prkna (a bylo jich hodně :-),
Honzovi za velkou pogumovanou plachtu, kterou jsme vyměnili s Mysliveckým sdružením Háj za co jiného, než za prkna :-)
a všem ...číst celéSpráva webu