ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

28.03.11 Holly na obranách

Naše paní Hollýková se necelé dva měsíce po narození Jeniváčků vrátila "na plac". Trénink poslušnosti je zatím volnější, ale obrany (které nás obě baví o hodně víc) si už pěkně užíváme. Za krásné momentky moc děkuji páníkovi malého Portha z Jenive.
Vaše Lenka ...číst celé21.03.11 Lepší team je z Chlumce!

Od samého nedělního rána bylo cvičiště ForPes plné lidí a psů. Sešlo se celkem 26 startujících dvojic a hlavní rozhodčí, trenér ForPesáků a zároveň předseda ZKO Chlumec v jedné osobě, náš kamarád Milan Jirásek měl plné ruce práce! Trať se několikrát přestavovala a výkony některých závodníků byli obdivuhodné. Kategorie začátečníků i superzačátečníků byly hodně vyrovnané. ForPesácký team předvedl vš ...číst celé20.03.11 Jeniváci došli!

Packo z Jenive, poslední volný pejsek, byl včera také prodán, a to do Pohořan u Litoměřic. Packo bude nejen skvělý společník a hlídač rodiny, ale jeho páníček s ním bude chodit na cvičiště a budou se věnovat klasické sportovní kynologii.

Přeji všem svým klukům Jenivákům, aby se jim v životě dobře dařilo a moc děkuji Ivetce Hradecké za zapůjčení skvělého jména "Z Jenive".
Vaše Lenka ...číst celé18.03.11 Meziklubový závod agility již tuto neděli

V neděli, 20. března 2011, na cvičišti ForPes přivítáme jaro! Historicky první meziklubový závod agility odstartuje v 8,00 hodIn přejímkou psů - nezapomeňte si očkovací průkazy, a v 8,30 hodin již skáčeme naostro! POZOR - je přihlášeno rekordních 25 závodníků, 12 v kategorii Superzačátečník a 13 v kategorii Začátečník. Stupně vítězů jsou již připraveny, poháry naleštěny a který team bude ten lepší ...číst celé14.03.11 Co se dělo o víkendu

Moc bych chtěla poděkovat panu Pavlu Vápeníkovi za opravdu zajímavou a pěkně přednesenou problematiku etologie. Troufám si tvrdit, že přednáška dala určité znalosti a vědomosti každému ze zúčastněných a že všichni byli spokojeni. Je pravdou, že my, znalí kynologové, jsme si přímo "chrochtali"!
Já sama za sebe bych chtěla sdělit jen malou poznámku: Výběr vhodného plemene psa je opravdu velmi důlež ...číst celé10.03.11 Meziklubový závod agility

Forpes o.s. ve spolupráci se ZKO 157 Chlumec
pořádá meziklubový závod agility, určený pro forpesácké a chlumecké agiliťáky bez složené zkoušky A1.
Budeme závodit v kategoriích začátečníci a superzačátečníci! O zařazení do kategorie rozhodují trenéři dle zkušeností týmu.
Závod se koná v neděli 20. března 2011 na cvičišti Forpes.
Prezentace závodníků : 8:00 – 8:15 h
Začátek závodu : 8:30 ...číst celé06.03.11 Skorojarní cvičení

Sluníčkové počasí dnes na forpesácké cvičiště přilákalo spoustu kynologických nadšenců. Na první hodině se sešli jak nováčci, tak ostřílení cvičenci, takže jsme s Vlaďkou usoudily, že od příštího týdne opět rozdělíme cvičení pro větší a pokročilé tak, že od 10,00 hodin bude znovu probíhat pouze základní poslušnost a od 11,15 hodin tzv. kynologický výcvik, kde se pejskové již pilně připravují na vy ...číst celé19.02.11 Pochvala

Všem našim ForPesáckým "agiliťákům" skládám velkou pochvalu! Slyšela jsem od trenérů, od Martiny a Milana, že všichni, kteří s agility začali od 9. září 2010 už téměř s přehledem zvládají celý malý parkúr bez zastavení a ti z dalších kurzů se také hodně zlepšili. Za odměnu pro vás připravujeme Velký březnový závod! Podrobnosti se již brzy dozvíte, předběžné datum závodu je 19. března 2011.
Panu A ...číst celé10.02.11 Nabídka disků

Pokud máte zájem nebo uvažujete a nákupu disku či disků na Dogfrisbee, využijte naší nabídky a objednajte si disky přímo v e-shopu Jakuba Štýbra http://www.dogshop.cz/.
Do poznámky uveďte, že disky vyzvedne Vlaďka z ForPes a ušetříte tak za poštovné a balné a disky si vyzvednete na našem cvičišti.
Vaše Lenka
PS: A stále také platí naše výhodná nabídka předplatného časopisu Psí sporty! ...číst celé06.02.11 Těšíme se na jaro!

Kdyby člověk mohl podepsat petici za brzký příchod jara, hned bych podpis připojila! Nejde to, příroda se nedá zmanipulovat. A tak jsme už aspoň vyměnili sněhové vločky za zelenající se trávu a doufáme, že to tomu jaru trochu napomůže ;-)
V sobotu i v neděli jsme cvičili většinou na blátě a jako bláteníci jsme také vypadali. Ještěže občas vykouklo sluníčko a teplota vzduchu byla snesitelná. Na po ...číst celéSpráva webu