ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

30.12.11 Video z vánočního coursingu

Na Štědrý den jsme ve Lhenicích na velikánské kopcovité louce postavili trať dlouhou 570m! Někteří začátečníci měli s délkou trati malinko problémy, ale těm zkušenějším nejspíš příště ještě pár desítek metrů přidáme. Horší to bylo s focením a natáčením, neboť kopečková louka není pro pořizování záznamů zrovna optimální. Ale pan Arnošt Vojíř si i s tímto problémem skvěle poradil a výsledné video je ...číst celé28.12.11 Silvestrovská Doubravka

Na poslední den roku 2011 jsme si pro vás připravili Silvestrovskou procházku na Doubravku s překvapením. Sraz je tuto sobotu, 31. prosince 2011, ve 13,00 hodin v Teplicích na Panorámě u tenisových kurtů. Děti, psy, foťáky, dalekohledy a dobrou náladu vezměte s sebou. Čeká vás prohlídka hradu Doubravka a přípitek do nového roku 2012!
Všichni jste zváni, těšíme se na vás!
Lenka a Vlaďka ...číst celé26.12.11 Vánoční Milešovka

"Naši psi rádi uvidí vaše psy"... takhle začínal e-mail Lenky Folget Klímové, kterým zvala své přátele na vánoční výšlap na Milešovku. To je ale bláznivý nápad, pomyslela jsem si a všem ForPesákům již dopředu oznámila, že na Štěpána budu lenošit, povalovat se a odpočívat. Nikam nejdu. A na Milešovku už vůbec!
Dopadlo to samozřejmě jinak. Do Milešova jsme s Jindrou dorazili úplně poslední, plných ...číst celé25.12.11 Jack Pip ForPes I.

Jack Russel Terier, který se sám dobrovolně přišel přihlásit k nám na cvičiště na výcvik základní poslušnosti (bohužel bez pánečka) se včera stal právoplatným členem občanského sdružení ForPes. Jack si zaběhl slavnostní coursingové kolo, byl pojmenován na Jacka Pipa ForPesa prvního a byla mu vylosována ta nejlepší psí panička na světě. Naše Vlaďka!
Oboum výhercům moc gratulujeme! ;-)
Vaše Lenka ...číst celé24.12.11 Štědrodopolední coursing

Na první ročník Štědrodopoledního coursingu se nás oproti očekávání sešlo hodně, vlastně tak akorát. Můj nápad byl zpočátku dotčenými ForPesáky hodnocen všelijak, ale nakonec vcelku pozitivně. Vždyž to děláme pro psy! ;-)
Dorazili Bára s Archibaldem a s Arthurem, Lenka s Hátou, Lenka s Terrym, Lampardem a Lukáškem, Jitka, Pavel, Anička a Kája s Fidem, Vlaďka s GouGou, Quennou a nalezencem, Aleš s ...číst celé23.12.11 Vánoční čas

Tento rok nám vánoční a novoroční svátky vyšly na sobotu a neděli, takže se teď dva víkendy po sobě s Vámi neuvidíme. V pracovních dnech probíhají tréninky flyballu a agility podle domluvy s jednotlivými trenéry, čtvrteční výcvik malých plemen je 29. prosince zcela mimořádně otevřen i pro štěňata. Kdo má chuť, může přijít!

A jak na ForPesu probíhají psí vánoce?
Na Štědrý den našim pejskům nadě ...číst celé21.12.11 Blíží se vánoce... :-)

Tak jako v loňském roce jsem na všechny Vaše vánoční a novoroční přání vytvořila samostatnou fotogalerii PF 2012, která se nám během vánočních svátků určitě zaplní. Úplně první vánoční přáníčko nám poslali Honza a Iveta Hradeckých z chovatelské stanice super německých ovčáků Z Jenive. Děkujeme!

Když jsem minulý týden na web dávala zprávu o nalezenci Jackovi, v duchu jsem si slíbila, že dokud m ...číst celé11.12.11 Fotky z nácviku OVVR

Sobotní praktický seminář s paní Janou Svobodovou svým fotoaparátem zachytil pan Ladislav Vais a pořízené snímky jsou již nahrány v naší ForPesácké fotogalerii. Podle ohlasů se ukázka nácviku aportu na zkoušky OVVR (Ověření vrozených vlastností retrieverů) líbila a já své kamarádce Janě a její Kačence moc děkuji!
Vaše Lenka ...číst celé05.12.11 Fotky ze psí školky

Pan Ladislav Vais nám opět pořídil pár hezkých momentek z výcviku štěňat. Za fotografie moc děkujeme!
Vaše Lenka ...číst celé23.11.11 Pes přítel člověka

Vážení předsedové... tak začíná dopis, který jsem včera obdržela od vedoucí organizačního týmu soutěže o Nejoblíbenější Základní kynologickou organizaci (ZKO), paní Jany Kulískové. A protože mediálním partnerem této akce je časopis Pes přítel člověka, byly v obálce také dvě poslední vydání tohoto měsíčníku. Přiznám se, že tohle mne opravdu potěšilo. Na "Psovi" jsem vyrůstala, coby malá jsem si z n ...číst celéSpráva webu