ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czFotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

13.10.11 Flíček vyhrál 3. místo

Nevím, jestli je Flíček (celým a správným jménem Fleck For Fun Lusika) z dárků nadšený, ale panička prý měla radost a výherce nám nafotila ;-) Flíček spolu s Andreou Soldánovou vyhrál v naší psí fotosoutěži "LETNÍ POHODA" 3. místo za snímek s názvem "Kdo výš?". Gratulujeme!
Vaše Lenka ...číst celé07.10.11 Zónová překážka na agility

Velké poděkování za spoustu práce a dodaný materiál patří Jindrovi, mému tatínkovi panu Mojžíškovi a Lence Folget Klímové. Díky nim jsme v úterý odpoledne mohli na cvičišti ForPes nainstalovat poslední chybějící zónovou agility překážku - áčko. Zatěžkávající zkoušku provedla naše Kira a během dvou dnů si áčko vyzkoušeli všichni agipejsci. A šlo jim to dobře!
Děkujeme!
Lenka a Vlaďka ...číst celé01.10.11 Zářijový ForPes agility masakr ;-)

Náš úžasný závodní AgiForPesácký team v měsíci září zazářil! Eva, Dana, Radka a Arnošt se svými rychlými teriéry výrazně zasáhli do výsledků neoficiálních závodů agility! Přes menší počáteční neúspěch 3. září v Praze, kde získali v kategorii S mezi 2Oti startujícími tato umístění:
Eva a Viky agility 8, JUMP 15
Radka Bárny agility 13, JUMP 12
Arnošt a Annie agility 17, JUMP 11
Dana a Fa ...číst celé29.09.11 Šťastný výherce 2. místa

Pan Roman Jirků ze Zabrušan si ve čtvrtek odpoledne vyzvedl na cvičišti ForPes ceny za svou fotografii s názvem "Uprchlík", se kterou v konečném pořadí obsadil 2. místo ze 130 zaslaných fotografií soutěže "Letní pohoda". Na snímku je jeho 12ti letý Endy s výhrou. Pelíšek s tlapkami vyhrál v zeleném provedení, což na snímku není moc vidět. Z výrazu Endyho tváře však lze poznat, že se mu na něm leží ...číst celé28.09.11 ForPes pořádal zkoušky SKS TART

Dnes jsme na našem cvičišti úspěšně zvládli první zkoušky z výkonu podle zkušebního řádu Speciálního kynologického svazu TART. Posláním tohoto zkušebního řádu je přezkušování psů služebních a pracovních plemen v přirozených podmínkách, zaměřených na ostrahu majetku a ochranu osob.

Při absolvování zkoušek TART je zkouška ZMT výchozí zkouškou pro zkoušky všestranné, proto na tuto zkoušku nastoupi ...číst celé28.09.11 Předání cen za 4. a 5. místo

Při coursingovém tréninku zároveň také proběhlo předání cen naší psí fotosoutěže "Letní pohoda", kterou na 4. a 5. místě obsadila Magda Dzurková se svým černým kokršpanělem Yannym. Na snímku se Yanny tváří, že je s cenami spokojen :-)
Vaše Lenka ...číst celé25.09.11 Vzali jsme své pejsky k moři!

Celý týden jsme si užívali moře, slunce, tepla, dětí a pejsků a dnes ráno se vrátili zpět odpočatí, opálení a plní zážitků! Můžete se těšit na krátkou reportáž a pěkné fotografie.
Vaše Lenka
PS: na snímku paní Hollýková a já při nácviku vodní canisterapie :-) ...číst celé16.09.11 Helppes oslavuje deset let svého působení

Tuto sobotu, 17. září 2011, pořádá v pražském Motole občanské sdružení Helppes akci s názvem Super den 2011. Jedná se o veřejnou promoci letošních psích studentů, tj. asistenčních a vodících psů a jejich slavnostní předávání novým majitelům, lidem s postižením. Super den proběhne pod záštitou zástupce starosty Městské části Praha 5, JUDr. Petra Lachnita.

Občanské sdružení Helppes v letošním ro ...číst celé14.09.11 - XX. Mezinárodní mistrovství ČR v agility CACIAg

Klub agility České republiky ve spolupráci se Základní kynologickou organizací Žamberk pořádali ve dnech 9. až 11. září 2011 již XX. ročník Mezinárodního mistrovství ČR v agility CACIAg. Podmínku pro kvalifikaci na toto mistrovství splnil náš trenér, Milan Jirásek, který se nakonec v mistrovském běhu agility jednotlivců M umístil s Yum-Yum ze Shetlandů na super nejlepším 1. místě!!! Milan s Yum-Yu ...číst celé13.09.11 Psí sporty 05/2011

V posledním čísle časopisu Psí sporty, konkrétně na straně 11, je fotografie z letošního Ústeckého psího festivalu a na ní je náš ForPesácký Arnošt Vojíř se svou parsonkou Annie ze Šanovského parku přímo v akci, kdy předváděli běh agility. Oběma mediálním hvězdám gratulujeme a přejeme jim ještě spoustu dobrých a rychlých skoků!
Vaše Lenka
PS: A kdo ještě nemá předplatné Psích sportů a má zájem, ...číst celéSpráva webu