ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czFotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

25.06.12 Další úspěchy erdelky Coffee!

V neděli, 24. června 2012, se v Základní kynologické organizaci č. 737 Lota Marie ve Světci konaly zkoušky z výkonu podle Národního zkušebního řádu. Rozhodčím byl pan Jaroslav Janeček a ke zkoušce ZVV 1 nastoupili a úspěšně ji zvládli Petr Rezek se svojí Coffee Finta Star. Je to jejich v pořadí složená 13 zkouška! Gratulujeme!
Vaše Lenka
...číst celé23.06.12 Videa z Oldřichova

Díky panu Arnoštu Vojířovi můžete shlédnout záznamy několika jednotlivých běhů na závodech agility v Oldřichově. Závody se konaly 9. června 2012 pod názvem "CHLUMECKÉ DVOJZKOUŠKY & V. MISTROVSTVÍ KCHN ČÍNSKÝCH CHOCHOLATÝCH PSŮ A PERUÁNSKÝCH NAHÁČŮ". V odkazu uvidíte např. Evu Roušalovou, Milana Jiráska, Martinu Jírovou, Adélku Řeholovou, Danu Vojířovou a jiné.
Vaše Lenka
http://www.youtube.com/u ...číst celé14.06.12 Agilidičky v Oldřichově

V sobotu, 9. června 2012, se v Oldřichově konal agility závod Chlumecké dvojzkoušky spojený s V. ročníkem Mistrovství KCHN čínských chocholatých psů a peruánských naháčů. Rozhodčím byla Alice Glöcknerová a ForPesácké teamy měly tentokrát zastoupení ve všech velikostních kategoriích. Ve skupině LA1 soutěžila Adélka Řeholová s Chuqiutou Fitmin a Alena Jentschová s Balům, ve skupině MA1 Tereza Prokop ...číst celé11.06.12 Fido opět zabodoval!

V neděli, 10. června 2012, ForPesácký Fido se svou rodinou Zimermanů vyrazili do Mělníka na flyballovou oficiální soutěž družstev s názvem „Turnaj sladkých nadějí“. Fido s Pavlem opět závodili v černobílých barvách Trmických Kosatek a opět nezklamali. Flyballový team Kosatky 1 se umístil na krásném 1. místě ve III. divizi. Turnaj je součástí seriálu PURINA PRO PLAN CUP 2012 a my všichn ...číst celé08.06.12 Sobotní závody

Zveme vás na sobotní (9. června 2012) závody agility "CHLUMECKÉ DVOJZKOUŠKY & V. MISTROVSTVÍ KCHN ČÍNSKÝCH CHOCHOLATÝCH PSŮ A PERUÁNSKÝCH NAHÁČŮ", které se konají již tradičně na fotbalovém hřišti v Oldřichově v lesoparku. Začátek závodu je od 8,30 hodin. Občerstvení pro vás i vaše chlupaté kamarády je zajištěno v nedalekém Eurocampu Barbora, který je vzdálen cca 400 metrů. Podrobnosti a propozice ...číst celé03.06.12 Červnové zkoušky IPO

V sobotu, 2. června 2012, jsme opět pod záštitou Základní kynologické organizace Oldřichov pořádali zkoušky z výkonu podle mezinárodního zkušebního řádu pracovních psů IPO. Před rozhodčího, pana Jaroslava Janečka, nastoupili celkem čtyři psovodi s pěti pejsky. Vedoucí zkoušek byla opět Jitka Zimermanová, která nám také zajistila skvělé občerstvení. Figuroval Jakub Klečka. Oběma patří velké poděkov ...číst celé02.06.12 Dračí video a nové fotky

Členka teamu trmických Kosatek, konkrétně naše kamarádka Renata Zelyczová, vytvořila krásné video z úspěšné flyballové události. Takže ještě jedno malé ohlédnutí za Lukášovským drakem najdete v odkazu pod článkem!
Dále jsem do naší fotogalerie doplnila fotky od Gábiny Jelínkové z večerního čtvrtečního výcviku, kdy se prolínají snímky z výcviku malých plemen, tréninku agility a závěrečného úklidu ...číst celé29.05.12 Lukášovský drak

Třetí květnový víkend ForPesácký Fido opět vyrazil za flyballovými zážitky. Za team trmických Kosatek 1 se spolu s páníčkem Pavlem Zimermanem zúčastnil turnaje s názvem Lukášovský drak. Pořadatelem závodu, který je zároveň i součástí Českého flyballového poháru Purina ProPlan Cupu 2012, byla Základní kynologická organizace č. 620 Jablonec nad Nisou – Lukášov ve spolupráci s flyballovým družs ...číst celé24.05.12 Máme MISTRY REPUBLIKY!!!

Minulý týden, konkrétně ve dnech 18. až 20. května 2012, se v areálu MSKS ve Zbraslavi u Brna konalo 1. mistrovství Airedale Terrier Klubu a 7. ročník Memoriálu Dory Geblerové. Soutěžilo se v kategoriích ZZO, RH-E, ZM, ZVV1, FPr1 a FPr2.

Titul "Mistr republiky ATK kategorie ZVV1" získal náš Ing. Petr Rezek se svojí fenkou Coffee Finta-Star!!! Gratulujeme!!!

Petr s Coffee získali své umístění ...číst celé18.05.12 Poděkování

Chtěla bych za sebe a za Vlaďku poděkovat všem, kdo ve středu 16. května 2012 na akci s názvem „DEN INFORMACÍ - DEN PREVENCE ANEB ZÁCHRANNÝ KRUH S OTAZNÍKY“ prezentovali se svými pejsky kynologické aktivity občanského sdružení ForPes. Moc Vám děkujeme za Váš volný čas a za skvěle odvedenou práci!
Lenka a Vlaďka
...číst celéSpráva webu