ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czFotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

04.01.12 Agility Profiteam ForPes

Agilidičky trénující pod vedením Milana Jiráska a Martiny Jírové se na sklonku minulého roku rozhodli vstoupit do profesionálního světa agility. Arnošt Vojíř s Annie, Dana Vojířová s Fatty, Eva Roušalová s Viki, Alena Jentschová s Balů a Radka Schmiedová s Barneym získali výkonnostní průkazy a Klub agility České republiky se tak rozšířil o nové členy. Na oficiálních závodech agility budou běhat po ...číst celé01.01.12 Silvestrovský výlet na Doubravku

Když Vlaďka s panem Vaisem domlouvala procházku na hrad Doubravka s datem 31.12., myslela jsem, že to asi není dobrý nápad. BYL!
Nevím, kolik na Doubravku dorazilo lidí, ale z pejsků tam byli: Balů, Tali, Fatty, Anie, Ares, Čenda, Sára, Cheensee, Sheila, Baylene, Elza, Viki, Cora, Casey, Angeli, Darina, Ruby, Chanell, Adda, Hanny, Albert, Lukas, Art, Zoe, Jack Pip, Quenna, GouGou, Kira a paní Ho ...číst celé31.12.11 Jaký byl ForPesácký rok 2011?

Leden - měsíc výstavních úspěchů a malých Jeniváků
V soutěži TOP DOG 2010 se Lenka Folget Klímová se svým psem Champion For Fans Only KIAORA "Willy" plemene Bearded collie umístili na krásném 4. místě ve skupině FCI I. Na mezinárodní výstavě psů v německém Norimberku měla velký úspěch Dáša Prchalová s fenou groenendaela Domia Black Morion, kde v pracovní třídě získala tituly CAC, VDH, CACIB a na ...číst celé30.12.11 Video z vánočního coursingu

Na Štědrý den jsme ve Lhenicích na velikánské kopcovité louce postavili trať dlouhou 570m! Někteří začátečníci měli s délkou trati malinko problémy, ale těm zkušenějším nejspíš příště ještě pár desítek metrů přidáme. Horší to bylo s focením a natáčením, neboť kopečková louka není pro pořizování záznamů zrovna optimální. Ale pan Arnošt Vojíř si i s tímto problémem skvěle poradil a výsledné video je ...číst celé28.12.11 Silvestrovská Doubravka

Na poslední den roku 2011 jsme si pro vás připravili Silvestrovskou procházku na Doubravku s překvapením. Sraz je tuto sobotu, 31. prosince 2011, ve 13,00 hodin v Teplicích na Panorámě u tenisových kurtů. Děti, psy, foťáky, dalekohledy a dobrou náladu vezměte s sebou. Čeká vás prohlídka hradu Doubravka a přípitek do nového roku 2012!
Všichni jste zváni, těšíme se na vás!
Lenka a Vlaďka ...číst celé26.12.11 Vánoční Milešovka

"Naši psi rádi uvidí vaše psy"... takhle začínal e-mail Lenky Folget Klímové, kterým zvala své přátele na vánoční výšlap na Milešovku. To je ale bláznivý nápad, pomyslela jsem si a všem ForPesákům již dopředu oznámila, že na Štěpána budu lenošit, povalovat se a odpočívat. Nikam nejdu. A na Milešovku už vůbec!
Dopadlo to samozřejmě jinak. Do Milešova jsme s Jindrou dorazili úplně poslední, plných ...číst celé25.12.11 Jack Pip ForPes I.

Jack Russel Terier, který se sám dobrovolně přišel přihlásit k nám na cvičiště na výcvik základní poslušnosti (bohužel bez pánečka) se včera stal právoplatným členem občanského sdružení ForPes. Jack si zaběhl slavnostní coursingové kolo, byl pojmenován na Jacka Pipa ForPesa prvního a byla mu vylosována ta nejlepší psí panička na světě. Naše Vlaďka!
Oboum výhercům moc gratulujeme! ;-)
Vaše Lenka ...číst celé24.12.11 Štědrodopolední coursing

Na první ročník Štědrodopoledního coursingu se nás oproti očekávání sešlo hodně, vlastně tak akorát. Můj nápad byl zpočátku dotčenými ForPesáky hodnocen všelijak, ale nakonec vcelku pozitivně. Vždyž to děláme pro psy! ;-)
Dorazili Bára s Archibaldem a s Arthurem, Lenka s Hátou, Lenka s Terrym, Lampardem a Lukáškem, Jitka, Pavel, Anička a Kája s Fidem, Vlaďka s GouGou, Quennou a nalezencem, Aleš s ...číst celé23.12.11 Vánoční čas

Tento rok nám vánoční a novoroční svátky vyšly na sobotu a neděli, takže se teď dva víkendy po sobě s Vámi neuvidíme. V pracovních dnech probíhají tréninky flyballu a agility podle domluvy s jednotlivými trenéry, čtvrteční výcvik malých plemen je 29. prosince zcela mimořádně otevřen i pro štěňata. Kdo má chuť, může přijít!

A jak na ForPesu probíhají psí vánoce?
Na Štědrý den našim pejskům nadě ...číst celé21.12.11 Blíží se vánoce... :-)

Tak jako v loňském roce jsem na všechny Vaše vánoční a novoroční přání vytvořila samostatnou fotogalerii PF 2012, která se nám během vánočních svátků určitě zaplní. Úplně první vánoční přáníčko nám poslali Honza a Iveta Hradeckých z chovatelské stanice super německých ovčáků Z Jenive. Děkujeme!

Když jsem minulý týden na web dávala zprávu o nalezenci Jackovi, v duchu jsem si slíbila, že dokud m ...číst celéSpráva webu