ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

04.10.13 ForPesáci jedou na Mistrovství!!!

Naši závodníci, Eva Roušalová s Viky a Arnošt Vojíř s Annie z Šanovského parku, a jejich trenér Milan Jirásek s A3Ch Yum-Yum ze Shetlandů, s Bree Czech Imp a s A3Ch Bellindou Mysterious Beauty, budou v barvách ForPesu startovat tento víkend na Mistrovství České republiky v agility jednotlivců i družstev!
Všichni splnili náročné kvalifikační podmínky a nám zbývá jen jim přát hodně štěstí a držet j ...číst celé29.09.13 Fotky z vystavování

Do naší fotogalerie byly přidány momentky z průběhu Praktického semináře o vystavování s Lenkou Klímovou. Za snímky děkujeme paní Jitce Duchkové.
Vaše Lenka ...číst celé22.09.13 Fotky z ForDucha

Krásné momentky z letošního Branného závodu s ForDuchem jsou nahrány v naší fotogalerii. Moc za ně děkujeme panu Ladislavu Vaisovi.
Vaše Lenka ...číst celé16.09.13 IPO, IPO, IPO....

V sobotu, 14. září 2013, se na cvičišti ForPes konaly zkoušky podle Mezinárodního zkušebního řádu IPO. Rozhodčím byl pan Karel Nedvěd, kladečem stopy byli Romana Plívová a Jakub Klečka, který také figuroval. Vedoucí zkoušek byla opět osvědčená Jitka Zimermanová, která rovněž obstarala výborné občerstvení. Celkem nastoupilo 5 psovodů s 8 psy. 5 pejsků zkoušku splnilo a jedna zkouška (stopařská FH1) ...číst celé15.09.13 ForPes je o jeden den světovější ;-)

Zprávy ze světa: Nečekaný incident narušil předvolební mítink německé kancléřky Angely Merkelové v Drážďanech. Političku se rozhodl exkluzivně vyfotografovat 23letý mladík, který chtěl snímky pořídit z bezprostřední blízkosti pomocí malého bezpilotního letounu (dronu). Chvilky zděšení si při nedělním mítinku prožil především německý ministr obrany Thomas de Maizière, který stál na stejném p ...číst celé09.09.13 Branný závod s ForDuchem!

Pozor, pozor, na vědomí se dává, že byly ústředním výborem ForDuchovského závodu odsouhlaseny a vyvěšeny propozice letošního 2. ročníku!
Neváhejte s přihláškami, počet startujících je omezen na 35 teamů!
...a co vás 21. září od 15:00 hodin čeká?
Průlez látkovým tunelem, Hod granátem na cíl, Plížení oslepeného psovoda, Střelba ze vzduchovky na panáčky, Prkénkový slalom, Odběr moči, Sběr psích... ...číst celé07.09.13 SUPERDEN v HELPPES!!!

Dnes, v sobotu 7. září od 10:30 do 17:00 hodin se v Praze na cvičišti Helppes (Plzeňská ul. naproti hotelu Golf, Praha - Motol) koná Promoce psích studentů - předávání asistenčních psů novým páníčkům s tělesným postižením!
Pokud ještě nevíte, co s načatou sobotou, určitě se nenechte přemlouvat a vyražte na tuto ojedinělou akci. A jestli chcete vzít svého pejska s sebou, nezapomeňte jeho očkovací ...číst celé26.08.13 Skončili jsme čtvrtí!

Po týdnu jsem se konečně dopídila k oficiálním výsledkům Mistrovství republiky BORDER COLLIE CLUB CZECH REPUBLIC ve flyballu. Naše družstvo ForPes Pohoda startující ve 3. divizi dopadlo takto:
Výsledek Round Robin
1. Kosatky 1
2. Crazy Balls II.
3. The Rebels III
4. ForPes Pohoda
5. ORCA TRMICE 1
6. Black Pirates

Výsledek Double Elimination Bo5
1. Kosatky 1
2. The Rebels III
3. Cra ...číst celé19.08.13 A můžeme se klouzat...

Uplynulý víkend byl na cvičišti ForPes ve znamení práce. Kopalo se, řezalo se, betonovalo se, natíralo se, hrabalo se, vyrovnávalo se a nakonec se i klouzalo. Díky Alešovi, Jirkovi a Zdeňkovi nám v dětském koutku přibyla krásná dřevěná konstrukce s červenou skluzavkou s pořádným sešupem :-)Poděkování patří i dalším, kteří již od pátku průběžně pomáhali a docílili toho, že se do nedělního odpoledne ...číst celé14.08.13 Mistrovství BCCCZ ve Flyballu

Nadcházející víkend bude opět ve znamení Flyballu. Naše družstvo ForPes Pohoda vyráží tentokrát do Terezínské kotliny na cvičiště ZKO Litoměřice, kde se ve 3. divizi utká s dalšími teamy. Mezní čas je nastaven na 19,00s, rozhodčím bude pan Jiří Kříž a v sobotu se poběží Round Robin 5x3, v neděli Double Elimination Bo5.
Soupeři ve 3. divizi s dosaženými časy jsou:
CrazyBalls II. 20,00s
ForPes Po ...číst celéSpráva webu