ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czFotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

11.08.10 Školka pro štěňátka

Na dnešní "školce" se pejskové učili, jak rychle přiběhnout ke svému páníkovi a cestou se neztratit. Cvičitelka Vlaďka každému trpělivě vysvětlovala, co je pro štěňátko důležité a jak docílit toho, aby pejsek své páníky poslouchal. Veronika pořídila pár snímků, tak se můžete na ty malé nezbedy podívat. Na cvičišti se proháněli Arthur, Daisy, Fido, Sakura a malá slečna Parsonová :-)
Vaše Lenka ...číst celé10.08.10 Mistrovství BCCCZ ve flyballu

Otevřené mistrovství Border Collie Clubu České republiky (BCCCZ) se konalo 8. srpna 2010 v areálu cvičiště Kynologického klubu Zetor. Jednalo se o flyballový turnaj družstev, který nebyl vyhrazen pouze pro border collie, ale byl přístupný všem psím plemenům. Závodilo se podle platných Pravidel flyballu v ČR, která jsou veřejně přístupná ke stažení na adrese http://www.flyball.cz/
Turnaj byl souč ...číst celé08.08.10 Nedělní cvičení

Na dopolední hodině se nás sešlo celkem dost. Pejsky jsme nejprve nechali proběhnout a pak jsme se vrhli na cvičení. V socializačním kolečku k žádné kolizi nedošlo a při samotném cvičení se to pejskům tak líbilo, že jsme je nemohli odtrhnout od překážek :-) Malému Bunnymu (jorkšírský teriér) se moc líbila naše psí houpačka a ostatní prolézali tunelem i když nemuseli.
Předpolední hodina kynologic ...číst celé29.07.10 Výroba překážek a zařízení

Pořád a pořád se pracuje....
Zvláštní poděkování za přivezený a nezištně darovaný materiál patří:
Petrovi za prkna,
Pepovi za tři sudy,
Evženovi za dřevěné trámky,
Šárce a Pavlovi za prkna,
Lence za hřebíky,
Ivaně a Tomášovi za velká prkna (a bylo jich hodně :-),
Honzovi za velkou pogumovanou plachtu, kterou jsme vyměnili s Mysliveckým sdružením Háj za co jiného, než za prkna :-)
a všem ...číst celé28.07.10 Odkládací boxy pro pejsky

Tři odkládací boxy pro pejsky jsou už téměř hotové!
Moc musím poděkovat svému tatínkovi a Jindrovi, že během dvou dnů s prací pořádně postoupili a že boudičky jsou moc krásné!
Poděkování patří také Šárce s Fidem a Pavlovi za prkna. Hodně nám to pomohlo!
Představu, jak taková domácí výroba probíhá, si můžete udělat z fotek. První 4 fotky jsou z dnešního rána a teď jsem přidala 3 večerní. Už jso ...číst celé27.07.10 Začínáme :-)

Již tuto neděli, 1. srpna 2010, začínáme na cvičišti ForPes oficiálně cvičit s pejsky.
Kurz základní poslušnosti vždy v neděli od 10,00 hodin. U tohoto kurzu bude probíhat cvičení ještě ve všední den, zatím se však nemůžeme rozhodnout který :-)
Kurz kynologického výcviku vždy v úterý od 17,00 hodin.
Školka pro štěňátka vždy ve středu od 17,00 hodin.
Socializace psů vždy ve středu od 18,00 hod ...číst celé27.07.10 Co je u nás nového....

Na webových stránkách byl zveřejněn Vnitřní řád občanského sdružení ForPes, který byl dne 17. července 2010 jednohlasně schválen členy výboru, a který podrobně stanovuje podmínky pro přijetí a další působení ForPesáckých členů. Součástí tohoto Vnitřního řádu je také rozpis sazeb, nebo chcete-li ceník, plateb vybíraných za užívání cvičiště a materiálu sdružení ForPes.
Dále jsou zveřejněny Stanovy ...číst celé26.07.10 Bankovní spojení

Spolek ForPes má u ČSOB, a.s. od dnešního dne otevřeno Postkonto Poštovní spořitelny.
Číslo účtu je 238615232/0300.
Vaše Lenka
...číst celé18.07.10 První setkání s pejsky...

Na cvičišti se ještě necvičí, ale někteří z Vás se už dnes přišli podívat na nové překážky, na nový pozemek a na své "staré" cvičitelky. Jestli jsem to dobře spočítala, tak se nám po place prohánělo celkem 12 pejsků.
Pár nedočkavců si zcela samostatně vyzkoušelo již nainstalované překážky a moc se jim to líbilo. Zejména Fido a Kira se několikrát sami zhoupli a ostatní aspoň probíhali tunelem (ro ...číst celé15.07.10 Dosekáno... :-)

Od silnice to vypadá krásně... :-) Z 90% je počáteční práce na údržbě pozemku hotová. Cvičiště je posekané a shrabané, většina suchých větví je ořezána a uklizena a naší největší starostí je teď co nejlepší rozmístění překážek. Včera se na pozemku byl podívat náš kamarád Milan, aby nám poradil a pomohl s výběrem překážek pro agility a ukázal nám, v kterých místech bude nejlepší rozestavit parkúr.
...číst celéSpráva webu