ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

27.06.11 Úspěšní ForPesáčtí agi-teamy!

Když jsme se s Vlaďkou v loňském roce rozhodovaly, zda pořídit sadu překážek na agility a zda máme přemluvit Milana s Martinou, aby se staly našimi trenéry, nevěděly jsme, co tím způsobíme. Naši účastníci agility kurzů a jejich čtyřnozí partneři se pod vedením Milana a Martiny za necelý rok stali tak nadšenými a úspěšnými závodníky, že se ani nechce věřit!
V sobotu 18. června 2011 se na cvičišti ...číst celé13.06.11 Vodící pes Stela

Včerejší nedělní školka pro štěnátka byla zpestřena výcvikem vodícího psa pro nevidomé. Čtyřletá fenka labradora Stela si potřebovala v rušném prostředí plném pejsků a lidí osvěžit některé povely a procvičit si pevnost svých nervů. Její zrakově postižený páníček, klient občanského sdružení Helppes, se zapojil mezi cvičící štěňátka a trénoval chůzi vodícího psa. Na vše zkušeným okem dohlížela paní ...číst celé04.06.11 Zkoušky NZŘ na ForPes

Dnešní zkoušky z výkonu na cvičišti ForPes byly více než jen úspěšné. Ze sedmi zúčastněných psů byli čtyři ForPesáčtí a ti všichni skvěle obstáli. Jitka s Fidem a Bára s Archibaldem složili zkoušku základní ovladatelnosti ZZO, při které prokázali, že opravdu už něco umí ;-) a paní Hollýková se mnou a GouGou s Vlaďkou nastoupili na zkoušku speciálního výcviku psa obranáře 1. stupně ZPO 1. Průzkum t ...číst celé01.06.11 Naši Agilidičky v Mostě

Mostecká Psí škola RASTAVA pořádala v sobotu, 28. května 2011, neoficiální závody v agility s názvem Mostecký skokan. Za družstvo ForPes vyrazili Arnošt s Fatty a Annie, Eva s Viky, Radka s Barneym a úplní nováčci začátečníčci - Natálka a Harpísek. Všem se dařilo a 4. místo Natálky v kategorii XS v JUMPu všechny překvapilo!
Další výsledky:
Arnošt s Annie - 2. a 4. místo štěňátka
Arnošt a Fatty ...číst celé28.05.11 Zkoušky na ForPes

Přezkoušení pejsků podle Zkušebního řádu Kynologické jednoty Brno dopadlo nad očekávání dobře. Ze 13 zúčastněných psovodů úspěšně složilo zkoušku celkem 11 a pouze 2 neuspěli. 8 pejsků zvládlo zkoušku základní ovladatelnosti psa, tzv. ZOP a 3 pejskové zkoušku upotřebitelnosti psa I. stupně, tzv. ZPU-1. Skvělé byly zejména výkony Vlaďky, která s Puminkou složila zkoušku ZOP na 99 bodů z celkových 1 ...číst celé25.05.11 Lázeňská sezona 2011

Všechny naše příznivce, známé, klienty a přátele zveme v sobotu, 28. května 2011, od 11,00 do 16,00 hodin do Šanovského parku na zajímavou akci "Helppes a trochu i ForPes v lázních". Představí se Vám asistenční psi ve výcviku, canisterapeutický pes Holly Jarbo (paní Hollýková zrovna hárá, takže to bude obzvláště veselé...) a čeká na Vás také prodejní stánek s propagačními předměty občanského sdruž ...číst celé24.05.11 A je to!

Skoro jako mávnutím kouzelného proutku vyrostla v úterý odpoledne na našem cvičišti plechová obluda. Má velikánskou tlamu a hodně toho pozře. Však už se naši agilidičky nemůžou dočkat, až jim dovolíme vtrhnout do ní s překážkami :-)
Vaše Lenka ...číst celé23.05.11 Kam s nimi...

My, Vaši ForPesáci, jsme poslední dobou stále řešili, kam uskladnit překážky, nářadí a všelijaké potřebné "krámy". Brouzdala jsem netem, spekulovala, propočítávala a pak jsem na to přišla. Zcela výjimečně se můj nápad líbil všem a tak jsme si až v dalekém Frýdku Místku objednali garáž. Plechovou velikou stříbrnou garáž!
Příprava terénu a podkladu nebyla až tak složitá a všem, kdo přiložili ruku k ...číst celé22.05.11 Gratulace

Velkou gratulaci posíláme všem pejskům a jejich páníkům úspěšným na Národní a Mezinárodní výstavě v Litoměřicích, které se konaly tento víkend.
Nemám zprávy o všech zúčastněných, ale pro zajímavost uvádím ty, o kterých zaručeně vím, že se umístili takto:
- Míly Gorýsek, Diggory Coldplay - V1, CAJC, junior BOB
- Verči Tabitka, Gang Staff Oudry Goldenblue moon - Exc.1, CAJC, Best of junior, BOB - ...číst celé15.05.11 Agilidičky v akci

Naši ForPesáčtí agiliťáci jsou lidičky činorodí a neúnavní. Pomáhají nám s pořádáním různých akcí a všude tam, kde se konají tzv. agi předváděčky. Mezi takovéto poslední aktivity patří Sranda závody u Moniky Fantové v Ústí nad Labem, Pálení čarodějnic s DDM Teplice či Přítkovské western rodeo.

Výsledky závodů 30. 4. 2011 Ústí nad Labem
Viky s Evou 1. místo JUMP a 3 místo AGILITY
Balů s Alen ...číst celéSpráva webu