ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

02.01.11 První cvičení v roce 2011

Dneska jsme na cvičišti měli vzácnou návštěvu. Navštívili nás "Jeniváci", Honza a Iveta Hradeckých, majitelé chovatelské stanice super ovčáků (všímněte si, prosím, toho nepatrného rozdílu v pojmenování plemene ;-) a hlavně oba dva mistři v oblasti sportovní kynologie. Zablbli jsme si s čoklíkama (jak vždycky říká Iveta), pořídili pár snímků, probrali jak Holly roste bříško (pro neznalé - moje štěň ...číst celé29.12.10 Práce na webu pokračují...

...tentokrát díky Honzovi od dobrmana Gormana.
Zelený trávník nahradily sněhové vločky a zbytek úprav se týká stránek chovatelské stanice Z Pegironu.
A za mě se musím přiznat k pořádnému průšvihu. Až teď jsem si všimla, že jsem do členů ForPes zapomněla přidat naší kamarádku, vedoucí kynologického kroužku a majitelku psího salónu HAFI, Ivanku Hanouskovou!
Náprava bude zjednána a Ivance se omlou ...číst celé26.12.10 Na Štěpána

Zasněžené cvičiště, čaj, cukroví, hafani a my! To bylo dnešní setkání "na Štěpána". Vlaďka, Jindra, Radka a já jsme probrali, co nám přinesl ježíšek a co přinesl pejskům, a jak rychle, po všech těch nekonečných přípravách, to samotné rozbalování dárečků vlastně uběhlo.
Čtyřnožci se pořádně provětrali, zahráli si na honěnou a pak si vyzkoušeli frisbee. Měli jsme sice jen jeden talíř a v házení se ...číst celé24.12.10 Štědrý den

Včera večer jsem při výrobě vánočního bramborového salátu přemýšlela, kterou fotku dám na Štědrý den na stránky. Zkoušela jsem různé, ale nebylo to pořád ono. A tak dnes poprvé v životě jsem na "ježíška" byla na cvičáku a nafotila pro Vás pár snímků s paní Hollýkovou a s Kirou. Při té příležitosti Jindra shodil sníh ze střech a společně jsme pak očistili překážky od toho tajícího bíleho nadělení. ...číst celé22.12.10 PF 2011

Děkujeme moc vám všem za vaše krásná a originální přáníčka! Postupně je přidávám do fotogalerie.
Vaše Lenka ...číst celé20.12.10 Ježíšková neděle ;-)

Při nedělním cvičení se nás sešlo několik statečných zarputile mrazuvzdorných kynologických jedinců. Na první hodině výcviku jsme poctivě podrezúrovali své psí svěřence, vyzkoušeli pár fíglů při míjení se pejsků "tváří v tvář" a já s Vlaďkou jsme dokonce dostaly dárečky! Štěněcí hodinu jsme super žensky proklábosily, dorazivší pesani si pořádně užili všudypřítomné sněhové nadělení a my se záhříval ...číst celé18.12.10 Jak nám to sluší :-)

Protože je opravdu ukrutná zima, oblékly jsme dnes naše pejsky do slušivých šál a Queenu do čepice!
Lenka a Vlaďka ...číst celé13.12.10 Štěňátka

V chovatelské stanici Z Pegironu očekávají po 9. lednu 2011 narození štěňátek německých ovčáků z kvalitní pracovní linie. Shodou okolností jsem byla přitom, když Eimi z Pegironu měla "svatbu" s krásným celočerným Baskem ze Svobodného dvora. Pro ty znalejší z vás uvádím, že Baskovo majitelem je pan Luděk Šilhavý, známý odborník ze světa sportovní kynologie, autor velice zajímavých článků o stopován ...číst celé12.12.10 Stále hledáme nový domov pro Ronyho!

Rony je belgický ovčák malinois s průkazem původu, narozený 1. ledna 2009. Po úraze má ulomený horní špičák a řezák (I3-kraják). Rony byl zrentgenovaný na dysplazii kyčelních kloubů s negativním výsledkem (DKK 0/0).
Rony je poslušný a milý pes vhodný do rodiny s dětmi. Je sportovec tělem i duší. Je možné s ním trénovat téměř veškeré psí sporty, musíte však brát ohled na jeho zoubky. Ronyho nedopo ...číst celé11.12.10 Máte chuť pořídit si štěně...?

Nabízím několik dobrých rad, jak se již dopředu na mrňouska připravit....
* Vylij studenou vodu na koberec a proběhni se tudy bosky a potmě.
* Hned po probuzení se postav do deště (zůstaň tam tak dlouho, dokud bude tma) a usilovně opakuj "Hodný pejsek, čůrej, pospěš si, dělej."
* Vyválej své nejlepší oblečení v psích chlupech. Pro světlé oblečení použij tmavé chlupy, pro tmavé oblečení zase svě ...číst celéSpráva webu