ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czFotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

18.11.15 A3Ch Viky - naše první šampionka!

Historicky prvním závodním teamem v barvách ForPes s titulem A3Ch se od 15. listopadu 2015 pyšní parsonka Viky a její panička Eva Roušalová. Eva s Viky nastoupila k trenérům Milanovi Jiráskovi a Martině Jírové před pěti lety v září roku 2010. Od 1. 1. 2012 se dvojice stala členy Klubu Agility České republiky a svojí závodní kariéru zahájila o čtrnáct dnů později v Ústí nad Labem startem na soutěži ...číst celé03.07.15 Pozor na přehřátí psů

Odborně se přehřátí nazývá hypertemie. Pes na rozdíl od člověka nemá potní žlázy, a tak jediným prostředkem pro jeho ochlazování je zrychlené dýchání s vyplazeným jazykem. Při vysoké teplotě okolního vzduchu to ale nestačí. Přehřátí je velice nebezpečné a pes může i zemřít.
JE TEDY TŘEBA DODRŽOVAT LETNÍ ZÁSADY:
- Pes musí mít neustále přístup k čerstvé vodě.
- Nikdy psa nenechávejte samotného v ...číst celé14.06.15 Chladící podložky pod psy

Trápí Vaše čtyřnohé kamarády horko během letních dní? Chcete jim dopřát ochlazení, ale nevíte jak na to? Kyoryo je chladící gelová podložka, kterou máme odzkoušenou.

Podložka sníží tělesnou teplotu až o 3° C, má okamžitý chladící efekt, který vydrží 6-8 hodin. Podložka nevyžaduje namáčení, chlazení či mrazení. Speciální gel absorbuje tělesné teplo, které urychleně odvádí do okolí. Počet použití ...číst celé18.11.14 Psí vykrajovátka

Pečete rádi? A nemáte chuť na lineckého či perníkového Amerického stafordširského teriéra? Nebo Bígla, Border kolii, Labradorského retrívra, Rhodéského ridgebacka? Plastová vykrajovátka s obrysy psích plemen, kostiček a tlapek nabízí internetový obchod Vykroj.cz. A pokud zrovna to vaše plemeno v nabídce nemají, můžete si pořídit třeba netopýra. Určitě Vám bude také chutnat ;-)
Vaše Lenka
Objedná ...číst celé11.10.14 Očkování proti kašli

Chodíte se svým pejskem do "kolektivu" dalších psů a jste ochotni do jeho zdraví investovat o pár korun navíc? Podstupte s pejskem nadstandartní očkování proti psincovému (kotcovému) kašli vakcínou PNEUMODOG nebo NOBIVAC KC. Jedná se o vakcíny rozšiřující odolnost proti psím kašlům a chřipkám, vhodné zejména pro psy náchylné k onemocnění dýchacích cest. Dále je možné provést očkování vakcínou, kte ...číst celé09.04.14 DogNTag - psí známka nové generace

Pokud máte pejska nenapravitelného útěkáře či zdrhače, anebo jenom chcete zvýšit možnost rychlejšího nalezení pejska v případě jeho nečekaného zaběhnutí, podívejte se na "chytrou" psí známku s QR kódem. Na webových stránkách prodejce, který uvádí: "DogNTag je vodotěsná a nárazu vzdorná identifikační psí známka určená k pověšení na obojek, vycházející z nejnovějších technologií. Slouží k rychlému n ...číst celé15.01.14 Kolik stojí ovce?

Vlaďka dostala nápad. A ne jen tak nějaký ledajaký. Usmyslela si, že svým pejskům, borderákovi Gogouškovi a borderce Queeně, dopřeje pasení oveček. Gougou i Queena jsou ovčáčtí psi, takže potřebné schopnosti by měli mít v genech. A jak si usmyslela, tak i učinila. Našla si příjemnou instruktorku pasení, slečnu Evu Štemberovou, která v Lučním Chvojně provozuje tréninkové centrum s krytou halou a s ...číst celé24.12.13 Jak se tvoří vánoční přáníčko….

Těžko. V dnešní době, kdy jsou dostupné všelijaké photoshopové aplikace a všichni známí a kamarádi nás častují překrásnými vánočně a slavnostně laděnými snímky svých psích miláčků, je opravdu nelehké vymyslet něco originálního. Oproti loňskému roku, jsem však letos nezahálela a v patřičném časovém předstihu vymyslela ten správný „psí vánoční nápad“. Jak já byla v listopadu naivní!
Pr ...číst celé11.10.13 Milan je MISTR!!!

Náš ForPesácký trenér Milan Jirásek si Mistrovství České republiky v Agility doslova užil! Startoval v kategoriích Large, Medium i Small, konkrétně Large jednotlivci, Medium jednotlivci i družstva a Small veteráni a získal tyto výsledky a ocenění:

Kategorie L s Bree Czech Imp
Agility DIS
Jumping 36. místo za 1 chybu, ale v nejrychlejším čase

Kategorie M s A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů (D ...číst celé08.10.13 Milan Jirásek s Bree Czech Imp získali titul CACIAg!

Náš ForPesácký trenér Milan Jirásek již v pátek 4. 10. 2013 nastoupil v kategorii Large A3 na mistrovský závod Agility CACIAg. Rozhodčí Paolo Meroni z Itálie postavil trať dlouhou 190 m, čítající 21 překážek s nastaveným standardním časem 55,00 s a maximálním 83,00 s. Z celkových padesáti startujících doběhlo pouhých 19 teamů a zbytek bylo diskvalifikováno. Milan s Bree si v čase 37,64 s doběhl ...číst celéStarší články

|0-10||10-20||20-30||30-40||40-50||50-60||60-70| z 67

Správa webu