ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czFotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

31.12.10 Ohlédnutí...

Asi každý se v poslední den končícího roku ohlédne, jaký ten rok vlastně byl...
A jaký byl historicky první ForPesácký rok? Byl to vlastně jen půlrok, neboť datum našeho vzniku se váže k registraci ministerstva vnitra, která proběhla 25. června 2010 (a to jsme se 6. června teprve s Vlaďkou vymyslely :-)

Byl to půlrok sháněcí...
Sháněli jsme co se dalo. Pozemek, klubovnu, železo, dřevo, palety (těch jsme s Vlaďkou sehnaly nejvíc) barvy, hřebíky, šrouby, ipu, vlnovky, sudy, lavičky, hlínu, štěrk a bůhvíco ještě.

Byl to půlrok pracovní...
Můj tatínek, Jindra a Milan svářeli, až jim od drátů prskalo, řezali, hoblovali, brousili, měřili, předělávali, vylepšovali, sbíjeli, vztyčovali, natírali, lepili, betonovali a my ostaní hlínu rozváželi, trávu sekali, listí hrabali a všelijak pomáhali.

Byl to půlrok akční...
Zvládli jsme pro vás vymyslet a uskutečnit Agiliťáckou neděli, Den s Flyballem, Den s Dogfrisbee a pro registrováné kynology úplně první zkoušky z výkonu, nad kterými drželo ochranou ruku ZKO Meziboří a Ivetka Hradecká.

Byl to půlrok s překvapením...
Když nám kamarádka Lenka Folget Klímová nechala přivézt boudu budku - klubovnu a jako bonus železo na agiliťácké překážky. Když nám Obec Jeníkov poskytla 10 000 Kč na nákup těch složitějších agiliťáckých překážek a k tomu přidala dvě lavičky. Když nám naše kamarádka napekla ořechové bábovky, košíčky a jiné dobroty. Když nám Lenka Vrzáková - REFI polepila klubovnu nádherným reklamním potiskem a já s Vlaďkou jsme od ní k Vánocům dostaly ForPesácké čepice a ručníky. Když jsme si na cvičišti mohli rozsvítit. Když nám Arnošt Vojíř poslal krásně natočená videa. Když nám Bára s Radkem nezištně a několikrát posekali cvičiště svojí vlastní sekačkou. A spoustu dalších malých i větších, milých překvápek od vás všech...

Byl to půlrok internetový...
Občas jsem nad webem forpes.cz seděla až do noci a občas tím dokonale štvala svojí rodinu. Díky kamarádovi Honzovi je tento web pro mě perfektně "ovladatelný" a nové zprávy vám můžu servírovat prakticky ze všech koutů světa. Teda když tam bude signál ;-)
A blížící se navštěvník s pořadovým číslem 10000 pro mě znamená, že ta práce není marná!
PS: aktuální stav je 9957 návštěvníků!

Byl to půlrok nových rozhodnutí, půlrok nových přátelství, půlrok nových veselých příhod a byl MOC FAJN!

Děkuji všem, kdo přiložili ruku k dílu a pomohli nám vytvořit tenhle trochu jiný cvičák. Děkuji všem, kdo nás podpořili a kdo nám věřili. Největší dík však patří mému manželovi Jindrovi a mému tatínkovi Mirkovi. Však oni vědí proč ;-)
Vaše Lenkajít zpět


Správa webu