ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

04.10.12 Sváteční zkoušky z výkonu

Na svátek Svatého Václava, tedy v pátek 28. září 2012, na cvičišti ForPes proběhlo přezkoušení pejsků podle Zkušebního řádu Kynologické jednoty Brno. Ze 13 nastoupených dvojic psovod-pes úspěšně složilo zkoušku deset, tři dvojice bohužel neuspěli. Sedm pejsků zvládlo zkoušku základní ovladatelnosti psa ZOP, jeden zkoušku upotřebitelnosti psa I. stupně ZPU-1 a dva zkoušku upotřebitelnosti psa II. stupně ZPU-2.
Skvělý byl výkon Vlaďky s Jackem Pipem ForPesem I. při složení zkoušky ZOP na známku výborně, kdy nalezenec Jack si do výkonnostního průkazu zapsal již svou druhou zkoušku z výkonu :-) ForPes dále reprezentovali Petr Rezek s Coffee Finta-Star při úspěšném složení zkoušky ZPU-2 a já s lajkou Kirou na ZPU-1.
Z našich kamarádů dále nastoupili a zkoušku ZOP zvládli Martina Ottová se psem Lambrusco Kiaora, Monika Mašitová s fenou Ennie z Boršova, Andrea Rychtecká Novotná s fenou Zara z Hofjaru, Veronika Lovecká s fenou Jojo Rose Lib Barakohar a Jana Rybínová s Heidi z Pegironu. Při zkoušce ZPU-2 zazářila Hanka Riedererová se svojí Gitou z Pegironu a také jejich bábovka byla skvělá.
Svojí první zkoušku v životě složil team Pavla Eliášová a Andy z Bílé cesty, dvouletý pejsek plemene West highland white teriér, a to na známku velmi dobře. Pavla s Andym jsou našimi klienty a navštěvují kurzy Výcvik malých plemen a Agility, takže jsme s Vlaďkou měly z jejich výkonu opravdovou radost. Všem moc gratulujeme!
A závěrem velké poděkování patří paní rozhodčí Ing. Michaele Martinů, figurantovi Jakubovi Klečkovi, kladeči stop Romaně Plívové a vedoucímu zkoušek Petru Šnejdarovi.
Vaše Lenka
PS: Na snímku je Andy z Bílé cesty při výcviku malých plemen.


jít zpět


Správa webu