ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czFotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

15.10.11 ForPes pořádal zkoušky KJ ČR Brno

Dnes ráno na zkoušky pořádané dle zkušebního řádu Kynologické jednoty České republiky Brno nastoupilo na cvičišti ForPes celkem 6 psovodů a 7 psů. Rozhodčím byl pan Rudolf Baudyš, vedoucí zkoušek Soňa Krůtová, figuroval Jan Krupař a stopy šlapali Pavel Zimerman a Lucie Ráthová. Velká gratulace patří úspěšným - Lence Sedláčkové s Hátou a mě s Kirou ke složení zkoušky ZOP se známkami "výborně", Ivaně Hanouskové s Quipem Sherak a Vlaďce Kozárové s Queenou ke složení zkoušky ZPU-1, Janě Rybínové s Eimi z Pegironu ke složení zkoušky ZPU-2 a Vlaďce Kozárové a Gogoušovi ke složení zkoušky ZPU-S. Jeden pejsek bodový limit zkoušky ZOP bohužel nesplnil.

Zkouška pracovní upotřebitelnosti - speciál (ZPU-S) byla zařazena do zkušebního řádu KJ ČR Brno dne 9. 4. 2009. Jde v podstatě o jakousi vysokou školu ovladatelnosti a rozvoje přirozených, neagresivních vloh psa s prvky upotřebitelnosti i ve velmi specifických činnostech. Tuto zkoušku je možné skládat od roku 2010 a podle statistiky KJ ČR Brno jí v celé České republice v loňském roce složilo pouze 7 psů. GouGou tedy patří mezi její průkopníky!
Vaše Lenka
PS: Na obrázku je Eimi z Pegironu, která od své paničky Jany dostala za svou již 15tou složenou zkoušku (Eimi se narodila v roce 2008) pečené kuřátko :-)


jít zpět


Správa webu