ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.cz







Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

04.09.17 Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-)

Výsledky OSA ForPes, Málkov u Chomutova, 2. – 3. září 2017, rozhodčí: Jaroslava Podmolová (CZ), Petr Rybář (CZ)

Agility L – So, 50 týmů
4. místo Milan Jirásek a A3Ch Dag Valiant Mintaka, čistý běh
16. místo Barbora Loutocká a Alter Ego Breembark, 1 odmítnutí, 5 trestných bodů
21. místo Eva Roušalová a Serena Perfecto Perro, 2 chyby, 10 trestných bodů
24. místo Milan Jirásek a Accelerated Caddy Breembark, 1 odmítnutí, 1 chyba, 10 trestných bodů
Jumping L – So, 51 týmů
1. místo Milan Jirásek a Accelerated Caddy Breembark, čistý běh
9. místo Milan Jirásek a A3Ch Dag Valiant Mintaka, 1 chyba, 5 trestných bodů
Zkouška LA2 – So, 18 týmů
4. místo Eva Roušalová a Serena Perfecto Perro, 2 chyby, 2 odmítnutí, 20 trestných bodů
Agility M - So, 23 týmů
4. místo Dan Pecháček a Cheynee Lenfir, čistý běh
14. místo Martina Jírová a A3Ch Yum – Yum ze Shetlandů, 1 chyba, 1 odmítnutí, 10 trestných bodů
Agility S – So, 40 týmů
5. místo Petra Vaverková a A3Ch Easter Elfie Koryfej, čistý běh
10. místo Martina Jírová a A3Ch Faroth z Lorienu Moravia, čistý běh
25. místo Radomila Schmiedová a Lizy, 1 chyba, 5 trestných bodů
28. místo Pavla Eliášová a Andy z Bílé cesty, 1 chyba, 7.82 trestných bodů
Jumping S – So, 40 týmů
8. místo Martina Jírová a A3Ch Faroth z Lorienu Moravia, 1 odmítnutí, 5.4 trestných bodů
Zkouška SA2 – So, 11 týmů
8. místo Pavla Eliášová a Andy z Bílé cesty, 1 chyba, 1 odmítnutí, 18.47 trestných bodů
Zkouška SA3 – So, 19 týmů
6. místo Radomila Schmiedová a Lizy, čistý běh
Agility L – Ne, 50 týmů
1. místo Milan Jirásek a Accelerated Caddy Breembark, čistý běh
19. místo Barbora Loutocká a Alter Ego Breembark, 2 chyby, 10 trestných bodů
Jumping L – Ne, 51 týmů
1. místo Milan Jirásek a Accelerated Caddy Breembark, čistý běh
22. místo Milan Jirásek a A3Ch Dag Valiant Mintaka, 2 chyby, 10 trestných bodů
23. Eva Roušalová a Serena Perfecto Perro, 1 chyba, 1 odmítnutí, 10 trestných bodů
Zkouška LA2 – Ne, 16 týmů
3. Místo Barbora Loutocká a Alter Ego Breembark, 1 chyba, 1 odmítnutí, 10 trestných bodů
4. místo Eva Roušalová a Serena Perfecto Perro, 1 chyba, 1 odmítnutí, 10 trestných bodů
Zkouška LA3 – Ne, 20 týmů
3. místo Milan Jirásek a A3Ch Dag Valiant Mintaka, čistý běh
4. místo Milan Jirásek a Accelerated Caddy Breembark, 1 chyba, 5 trestných bodů
Agility M – Ne, 22 týmů
9. místo Dan Pecháček a Cheynee Lenfir, 1 odmítnutí, 5 trestných bodů
Jumping M – Ne, 23 týmů
8. místo Martina Jírová a A3Ch Yum – Yum ze Shetlandů, 1 odmítnutí, 5 trestných bodů
Zkouška MA3 – Ne, 11 týmů
2. místo Dan Pecháček a Cheynee Lenfir, čistý běh
Agility S – Ne, 38 týmů
12. místo Radomila Schmiedová a Lizy, 1 chyba, 5 trestných bodů
17. místo Petra Vaverková a A3Ch Easter Elfie Koryfej, 2 odmítnutí, 10 trestných bodů
Jumping S – Ne, 39 týmů
5. místo Petra Vaverková a A3Ch Easter Elfie Koryfej, čistý běh
9. místo Martina Jírová a A3Ch Faroth Z Lorienu Moravia, čistý běh
16. místo Radomila Schmiedová a Lizy, čistý běh
Zkouška SA3 – Ne, 20 týmů
4. místo Radomila Schmiedová a Lizy, čistý běh
15. místo Martina Jírová a A3Ch Faroth z Lorienu Moravia, 1 chyba, 1 odmítnutí, 10 trestných bodů
Vaše Lenka






jít zpět


Správa webu