ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.cz







Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

26.07.16 ForPes Agility 2016

Výsledky "našich ForPesáků" na "našem závodě" ForPes Agility 2016, který se konal v sobotu 16. července pod odborným dohledem rozhodčího Petra Rybáře.
Jumping L – 41 teamů
1. místo Martina Jírová a A3Ch Bree Czech Imp, čistý běh
3. místo Milan Jirásek a Accelerated Caddy Breembark, čistý běh

20. místo Milan Jirásek a A3Ch Dag Valiant Mintaka, 2 chyby, 10 trestných bodů
24. místo Barbora Loutocká a Alter Ego Breembark, 3 chyby, 15 trestných bodů
Petr Kalda a Arthur, DIS
Petr Kalda a Yondu Udonta, DIS
I. zkouška LA1 – 8 teamů
7. místo Petr Kalda a Arthur, 2 chyby, 10 trestných bodů
Petr Kalda a Yondu Udonta, DIS
II. zkouška LA1 – 8 teamů
2. místo Petr Kalda a Arthur, čistý běh
6. místo Petr Kalda a Yondu Udonta, 1 chyba, 5 trestných bodů
II. zkouška LA2 – 20 teamů
7. místo Barbora Loutocká a Alter Ego Breembark, 3 chyby, 15 trestných bodů
II. zkouška LA2 – 20 teamů
1. místo Barbora Loutocká a Alter Ego Breembark, čistý běh
I. zkouška LA3 – 13 teamů
1. místo Milan Jirásek a Accelerated Caddy Breembark, čistý běh
3. místo Martina Jírová a A3Ch Bree Czech Imp, čistý běh

4. místo Milan Jirásek a A3Ch Dag Valiant Mintaka, čistý běh
II. zkouška LA3 – 13 teamů
1. místo Martina Jírová a A3Ch Bree Czech Imp, čistý běh
4. místo Milan Jirásek a Accelerated Caddy Breembark, 1 chyba, 5 trestných bodů
8. místo Milan Jirásek a A3Ch Dag Valiant Mintaka, 2 chyby, 10 trestných bodů

Jumping M – 15 teamů
9. místo Dan Pecháček a Cheynee Lenfir, 1 odmítnutí, 6,94 trestných bodů
Milan Jirásek a A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů, DIS
I. zkouška MA2 – 6 teamů
3. místo Dan Pecháček a Cheynee Lenfir, 1 chyba, 5 trestných bodů
II. zkouška MA2 – 6 teamů
1. místo Dan Pecháček a Cheynee Lenfir, čistý běh
I. zkouška MA3 – 5 teamů
1. místo Milan Jirásek a A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů, čistý běh
II. zkouška MA3 – 5 teamů
4. místo Milan Jirásek a A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů, 1 chyba, 5 trestných bodů

Jumping S – 36 teamů
5. místo Petra Vaverková a A3Ch Easter Elfie Koryfej, čistý běh
12. místo Radomila Schmiedová a Lizy, 1,3 trestných bodů za čas
19. místo Dana Vojířová a Fatty HopTrop, 8,42 trestných bodů za čas
20. místo Barbora Knorrová a Micra, 2 chyby, 14,89 trestných bodů
21. místo Ondřej Kozár a Jack Pip, 2 chyby, 16,2 trestných bodů
25. místo Pavla Eliášová a Andy z Bílé cesty, 1 chyba, 2 odmítnutí, 33,33 trestných bodů
Radomila Schmiedová a Barney, DIS
Arnošt Vojíř a A3Ch Annie ze Šanovského parku, DIS
Martina Jírová a A3Ch Faroth z Lorienu Moravia, DIS
I. zkouška SA1 – 6 teamů
1. místo Barbora Knorrová a Micra, čistý běh
II. zkouška SA1 – 6 teamů
3. místo Barbora Knorrová a Micra, čistý běh
I. zkouška SA2 – 12 teamů
3. místo Pavla Eliášová a Andy z Bílé cesty, 1 odmítnutí, 14,21 trestných bodů
Radomila Schmiedová a Barney, DIS
II. zkouška SA2 – 12 teamů
7. místo Pavla Eliášová a Andy z Bílé cesty, 4 chyby, 1 odmítnutí, 36,64 trestných bodů
Radomila Schmiedová a Barney, DIS
I. zkouška SA3 – 17 teamů
2. místo Arnošt Vojíř a A3Ch Annie ze Šanovského parku, čistý běh
5. místo Dana Vojířová a Fatty HopTrop, 4,93 trestných bodů za čas
8. místo Petra Vaverková a A3Ch Easter Elfie Koryfej, 1 chyba, 5 trestných bodů
Radomila Schmiedová a Lizy, DIS
Martina Jírová a A3Ch Faroth z Lorienu Moravia, DIS
II. zkouška SA3 – 17 teamů
4. místo Martina Jírová a A3Ch Faroth z Lorienu Moravia, čistý běh
5. místo Arnošt Vojíř a A3Ch Annie ze Šanovského parku, 1 chyba, 5 trestných bodů
9. místo Dana Vojířová a Fatty HopTrop, 8,31 trestných bodů za čas
10. místo Petra Vaverková a A3Ch Easter Elfie Koryfej, 1 chyba, 1 odmítnutí, 10 trestných bodů
13. místo Radomila Schmiedová a Lizy, 1 chyba, 1 odmítnutí, 13,08 trestných bodů

Veteráni S Agility
1. místo Petra Vaverková a A3Ch a Bart, čistý běh
Veteáni S Jumping
2. místo Petra Vaverková a A3Ch a Bart, čistý běh

GRATULUJEME!!!






jít zpět


Správa webu