ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.cz







Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

02.10.15 O pohár města Děčína

Na Svatého Václava, v pondělí 28. září 2015, měli svou závodní premiéru dva mladí psi plemene Border collie, sourozenci Accelerated Caddy Breembark Milana Jiráska a Alter Ego Breembark Báry Loutocké. Jejich psí maminka, úžasná A3Ch Bree Czech Imp Martiny Jírové, tak měla na závodech O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA své potomky pěkně pod dohledem. Rozhodčím byl Rene Blank z Německa a ForPesácký team dopadl takto:

Agility "O Pohár města Děčína" L – 53 teamů
12. místo Martina Jírová a A3Ch Bree Czech Imp, 1 chyba, 5 trestných bodů
13. místo Milan Jirásek a Dag Valiant Mintaka, 1 chyba, 5 trestných bodů
Barbora Loutocká a Alter Ego Breembark, DIS
Eva Roušalová a Serena Perfecto Perro, DIS
Barbora Loutocká a Arthur, DIS
Milan Jirásek a Accelerated Caddy Breembark, DIS

Jumping L – 54 teamů
1. místo Martina Jírová a A3Ch Bree Czech Imp, čistý běh
Barbora Loutocká a Alter Ego Breembark, DIS
Milan Jirásek a Dag Valiant Mintaka, DIS
Eva Roušalová a Serena Perfecto Perro, DIS
Barbora Loutocká a Arthur, DIS
Milan Jirásek a Accelerated Caddy Breembark, DIS

Zkouška LA1
4. místo Milan Jirásek a Accelerated Caddy Breembark, 1 chyba, 5 trestných bodů
5. místo Barbora Loutocká a Alter Ego Breembark, 1 odmítnutí, 5 trestných bodů
Eva Roušalová a Serena Perfecto Perro, DIS
Zkouška LA2
5. místo Barbora Loutocká a Arthur, 1 chyba, 5,84 trestných bodů
Zkouška LA3
4. místo Milan Jirásek a Dag Valiant Mintaka, 1 chyba, 5 trestných bodů
Martina Jírová a A3Ch Bree Czech Imp, DIS

Agility "O Pohár města Děčína" M – 13 teamů
3. místo Milan Jirásek a A3Ch Yum Yum ze Shetlandů, čistý běh

Jumping M – 15 teamů
1. místo Milan Jirásek a A3Ch Yum Yum ze Shetlandů, čistý běh

Zkouška MA3
Milan Jirásek a A3Ch Yum Yum ze Shetlandů, DIS

Agility "O Pohár města Děčína" S – 23 teamů
3. místo Martina Jírová a A3Ch Faroth z Lorienu Moravia, čistý běh
5. místo Eva Roušalová a Viky, čistý běh
12. místo Radomila Schmiedová a Barney, 1 chyba, 5 trestných bodů
14. místo Radomila Schmiedová a Lizy, 1 chyba, 5 trestných bodů
18. místo Pavla Eliášová a Andy z Bílé cesty, 4 chyby, 20 trestných bodů

Jumping S – 26 teamů
3. místo Martina Jírová a A3Ch Faroth z Lorienu Moravia, čistý běh
6. místo Eva Roušalová a Viky, čistý běh
10. místo Radomila Schmiedová a Lizy, čistý běh
18. místo Pavla Eliášová a Andy z Bílé cesty, 1 chyba, 5 trestných bodů
Radomila Schmiedová a Barney, DIS

Zkouška SA1
6. místo Pavla Eliášová a Andy z Bílé cesty, 2 chyby, 10 trestných bodů
Zkouška SA2
7. místo Radomila Schmiedová a Barney, 2 chyby, 1 odmítnutí, 15 trestných bodů
Zkouška SA3
1. místo Martina Jírová a A3Ch Faroth z Lorienu Moravia, čistý běh
6. místo Radomila Schmiedová a Lizy, 1 chyba, 1 odmítnutí, 13,45 trestných bodů
Eva Roušalová a Viky, DIS

Agility Veteráni S
1. místo Martina Jírová a A3Ch Bellinda Mysterious Beauty, čistý běh
Jumping Veteráni S
1. místo Martina Jírová a A3Ch Bellinda Mysterious Beauty, čistý běh

K pěkným výsledkům gratulujeme!
Lenka a Vlaďka






jít zpět


Správa webu