ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czFotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

06.02.14 Momentky z pasení

Velké poděkování patří naší instruktorce Evě Štemberové za pořízení krásných momentek během sobotního nácviku pasení našich psů v Lučním Chvojně. Gougou (Viktory Detania), paní Hollýková (Holly Jarbo), malá Moona (Moona Vantaris) a lajka Kira (Agie Beskydské hvozdy) předváděli, co už všechno umí a my s Vlaďkou jsme se jim tam občas motaly :-)
Musím říct, že při pasení má začínající pasák plné ruce práce. Hlídat psa, dávat mu povely, poslouchat a plnit povely instruktorky, měnit směr psa, přehazovat si „píchátko“ z jedné ruky do druhé a tím měnit směr psa, měnit směr stáda za pomoci psa, chodit pozpátku, chodit pozpátku a dělat u toho „osmičky“, občas „píchátkem“ udeřit do země a tím zarazit psa, uklidnit rozjančeného psa, uklidnit hodně rozjančenou paní Hollýkovou, vyměňovat své psy, občas upadnout…. a při tom všem být v naprostém klidu a chválit psa :-))
Snímky i s občasnými komentáři jsou nahrané v naší fotogalerii a pokud vás zajímá samotné pasení, mrkněte na stránky naší instruktorky Evy.
http://vemsilumpa.jimdo.com
Vaše Lenka


jít zpět


Správa webu