ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

06.07.13 Události posledních dnů

Telegraficky:
- Byl domluven termín konání 2. ročníku Branného závodu s ForDuchem. Všichni, kdo si loňské Hledání ForDucha pochvalovali, mohou se v sobotu 21. září 2013 po 15,00 hodině postavit na startovní čáru a užít si vzpomínky na doby dávno minulé svazarmovské. Opět pro vás a vaše psy připravíme několik soutěžních záludností a těšíme se i na nové závodníky! Podrobnosti naleznete v sekci AKCE v průběhu měsíce srpna!
- Moona Vantaris a Chelsey z Pegironu si zajely omrknout pohodu Letního soustředění do Chomutovského Krásnoočka. V pátek a v sobotu se naše mládežnice učily dovednostem v oblasti vystavování německých ovčáků. A šlo jim to moc dobře. Velké poděkování za shovívavost k jejich psovodům a vřelé přijetí ForPersácké bandy patří manželům Prášilovým a Míše Šultové!
- Největší událost týdne - u Vlaďky se v noci z pátku na sobotu narodila štěňátka! Queena a GouGou mají dvě holčičky po tatínkovi, dva kluky po mamince a dva kluky po tatínkovi! Celkem šest krásných kuliček :-) A Jack Pip ForPes I. je pořád chodí kontrolovat. Fotky štěňátek naleznete v naší fotogalerii.
Vaše Lenka


jít zpět


Správa webu