ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

19.05.13 Sobotní zkoušky IPO

Včera se na cvičišti ForPes konaly další zkoušky podle Mezinárodního zkušebního řádu IPO. Rozhodčím byl pan Karel Nedvěd, figuroval a stopy šlapal Jakub Klečka, a vedoucím zkoušek byla opět osvědčená Jitka Zimermanová. Celkem nastoupilo 6 psovodů se 7 psy a z toho 5 pejsků zkoušku splnilo a dva si vysloužili diskvalifikaci. Jedním z diskvalifikovaných byla moje paní Hollýková, která si při IPO1 zaměnila oddíl poslušnosti za speciální oddíl "vidím figuranta Kubu, jdu ho sežrat"! :-)
Pachové práce tentokrát proběhli v Krušných horách na Cínovci za počasí, kdy by člověk ani psa nevyhnal a přesto to pejskové zvládli. Fenka Bonnie, vlastním jménem Astute Witch Bohemia Patrix plemene Border Collie majitelky Moniky Panznerové, vykonala pachové práce dle IPO3 za plných 100 bodů! Tento výkon byl opravdu exelentní a Monika s Bonnie si po poslušnostech a obranách nakonec tuto nejtěžší zkoušku III. stupně IPO3 do výkonnostního průkazu zapsaly! Gratulujeme!
Zkoušku doprovodného psa BH splnili Pavel Zimerman s labradorem Fidem a Vlaďka Kozárová s Jackem Pipem ForPesem I. Zkoušku poslušnosti I. stupně UPr1 složila Jana Rybínová s Eimi z Pegironu a Vlaďka Kozárová s Gogouškem (Victory Detania) zvládli obranářskou zkoušku III. stupně SPr3.
Všem moc gratulujeme!
Vaše Lenka
PS: A velké poděkování opět patří Jitce a Pavlovi za výborné jídlo!


jít zpět


Správa webu