ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

03.05.13 Ze světa agility

Měsíc duben byl pro naše ForPesácké závodníky příznivý.
Na Lukovském apríle nejlépe dopadly Eva Roušalová s Viky, kdy získaly dvakrát 3. místo s jednou postupovou zkouškou. Arnošt Vojíř s Annie obsadili 2. místo a zapsali si jednu postupovou zkoušku a na Radku Schmiedovou s Barneym zbylo krásné 4. a 5. místo.
Na tomto závodě se Eva Roušalová rozloučila s kategorií SA2 a přešla do vyšší obtížnosti SA3, kde se bude utkávat se svými trenéry. Evě moc gratulujeme!!! Eva začala na ForPesácké agility docházet 9. září 2010 a po 940 dnech si se svojí Viky vyběhaly možnost startů v nejtěžší kategorii agility, v tzv. trojkách!

Oldřichovský Chlumecký lvíček byl pro naše závodníky také úspěšným závodem. Na stupních vítězů v kategorii SA2 tentokrát stanuli Arnošt Vojíř s Annie na druhém a Dana Vojířová s Fatty na třetím místě. V kategorii LA2 skončila Adéla Řeholová s Chquitou Fitmin na pátém místě.

V Praze na Jarních Hloubětínských dvojzkouškách II. skončil Arnošt Vojíř s Annie na 7. místě z celkových 28 teamů a o týden později na 27. Dvojzkouškách v Horních Počernicích vyhrál! Za účasti 13 teamů obsadil v kategorii SA2 1. místo. Radka Schmiedová s Barneym skončili na 3. místě a Dana Vojířová s Fatty na 4. s 6. místě.
Všem našim závodníkům moc gratulujeme!
Vaše Lenka
PS: Na nejvýznamnější dubnové závody – tzv. kvalifikačky jsem samozřejmě nezapomněla. Jen si zaslouží samostatný článek :-)


jít zpět


Správa webu